Co myślicie o zmodulowaniu naszego forum????

Wszelkie komentarze i opinie dotyczące Elenoty mile widziane
Clausius
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 14
Rejestracja: pt 22 kwie 2005, 23:35
Lokalizacja: Jawor

Co myślicie o zmodulowaniu naszego forum????

Postautor: Clausius » pt 29 kwie 2005, 9:56

Piszę, bo porównując to forum do innych wydaje mi się, że jesteśmy daleko w tyle. Na pewno mogłoby być dużo lepiej, gdyby chociaż za pomoc w postach dostawało się jakieś punkty (np. tak jak w elektrodzie), jakieś punkty też możnaby było dostawać za prowizję od umieszczonych plików (na pewno miałbym dużo takich ciekawych schemacików do wystawienia).

Na pewno ta zmiana zwiększyłaby grono elektroników zrzeszonych w naszym forum.

pisze w taki sposób, bo nie wiem do kogo mógłbym zgłosić swoje prośby.

pozdrawiam wszystkich i jeżeli chcielibyście takich zmian, to piszcie. Może administratorzy coś na to poradzą.

PI

"modulator"!!!!

Postautor: PI » pt 29 kwie 2005, 23:58

Witam; zaletą Elenoty jest to, że jest za darmo, Admin jest tolerancyjny i nie wyrzuca róznych przygłupów, dyskutowac można o wszystkim, z własnych wielu doświadczeń wiem, ze te dyskusje - za free!!!!, dają dobre rezultaty - kilku ludzi mi podziękowało. Ja, jeżeli cos mam, to się podzielę
właśnie FREE - swojej wiedzy, doświadczenia i zbioru schematów nie wezmę do grobu. Mam nadzieję, że troche ludzi czegos sie przy okazji nauczy, może w ten sposób uda się uratować zawód elektronika -
technika czy inżyniera. Elektroda jest mocno komercyjna a na forum jest niezły szum.
PI

Tomi3108
Piszący użytkownik 3
Piszący użytkownik 3
Posty: 68
Rejestracja: śr 02 mar 2005, 13:34

Postautor: Tomi3108 » sob 30 kwie 2005, 0:30

Witam: Serdeczne podziękowania dla gościa PI jest to człowiek z bogatym doświadczeniem i umiętnościami z pewnością!!!!!!!! BEZ Niego Forum Elenoty było by uborzsze. Więcej takich ludzi na forum to do czegoś dojdziemy!!!!!!!!!!!!! Pozdro dla elektroników 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Awatar użytkownika
dziewczyna
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 49
Rejestracja: pt 11 lis 2005, 16:03
Lokalizacja: ze śmietnika

Postautor: dziewczyna » sob 23 gru 2006, 16:54

Lepsze wesole forum niz nudne..
Na elektrodzie owaszem jest szum ale za to i wiele ciekawych tematów i ludzi..zawsze sie znajdzie tam ktos kto pogada na temat elektroniki , albo i na inny temat nie dotyczacy elektroniki..jest poprostu ciekawie..i dlatego czesto sie tam zaglada..
No nie wiem czy mozna rozmawiac na elenocie o wszystkim i na kazdy temat..ja juz nieraz przez innych zostalam opieprz**na za to ze nie rozmawiam na temat elektorniki..(pewnie jacys milosnicy elektroniki ;) )
Mogloby byc lepiej jakbycscie sie postarali .. :)
Ja sie staram :P by bylo ciekawie i smiesznie :D

helios
Piszący użytkownik 1
Piszący użytkownik 1
Posty: 33
Rejestracja: sob 27 sie 2005, 14:29

Postautor: helios » śr 27 gru 2006, 14:10

Dziewczyna chyba myli ci się wątek hehe
Kto cię opie... to za niego przepraszam... ja tego nie robiłem bo ogólnie o ile pamiętam jak pisałaś o nie elektronice to albo nikt nie chciał o tym gadać albo uświadamialiśmy ci co to jest elektronika. Poza tym na elektrodzie już byś była przeniesiona gdzie daleko a tutaj tematu nikt ci nie wywalił itp.
pzdr

Awatar użytkownika
dziewczyna
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 49
Rejestracja: pt 11 lis 2005, 16:03
Lokalizacja: ze śmietnika

Postautor: dziewczyna » śr 27 gru 2006, 21:08

To nikt nie chce gadac ? :( no wiecie co zawiedliscie mnie ... :(
Wcale nie uswiadamialiscie mi co to jest elektronika , tylko wrecz chcielscie mnie wywalic , ale ja sie ne dalam :)
Nie zostalam przeniesiona bo mamy wyrozumialego admina :)

szymon
Raczkujący użytkownik 4
Raczkujący użytkownik 4
Posty: 21
Rejestracja: czw 08 lip 2004, 22:08
Lokalizacja: k. Bydgoszczy
Kontaktowanie:

Postautor: szymon » śr 27 gru 2006, 21:49

Co do elenoty to swietna sprawa , za byle slowo sie nie dostaje ostrzezenia od admina jak na elektrodzie. Nie sadze aby cos zmieniac za wyjatkiem podzialu tematycznego poniewaz kazdy post laduje do jednego wora a to sie sreasznie miesza. Oby tak dalej pozdrawiam Szymon :P

waldas
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 11
Rejestracja: sob 18 paź 2008, 20:37
Lokalizacja: CZŁUCHÓW
Kontaktowanie:

Postautor: waldas » wt 09 mar 2010, 22:09

Nie wiem dlaczego ,przeglądając forum większość postów pochodzi jak widzę z oległych czasów ,czyżby było tak małe zainteresowanie ?.A co do punktów to bardzo dobrze że ich tutaj niema .Byłaby durna rywalizacja jak na tej całej elektrodzie gdzie czasami odnosi się wrażenie że te punkkty są ważniejsze od konkretnej pomocy i pisanie bzdur w tym pomaga.Punkty na forum to jak pieniądze ogłupiają wielu tych elektrodowiczów.Jak się chce umie i może pomóc to fajnie jest to zrobić bez żadnuch profitóf takie jest moje zdanie .Patrząc na niektóre pytania na tym konkurencyjnym forum to czasami się dziwie tym moderatorom za umieszczanie pytan w koszu w koncu ten ktos liczyl na jakąś pomoc a tu co? kosz .Wiadomo że niektóre owszem należy tam wrzucić ale robią to z przesadą uważam .

sławekk
Piszący użytkownik 1
Piszący użytkownik 1
Posty: 32
Rejestracja: pt 15 sie 2008, 10:30

Postautor: sławekk » wt 09 mar 2010, 22:22

Popieram. Elenota jest bardziej pomocna i nikt tu nie "zabija" za pytanie "jak to podłączyć" Oby nas było jak najwięcej.

waldas
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 11
Rejestracja: sob 18 paź 2008, 20:37
Lokalizacja: CZŁUCHÓW
Kontaktowanie:

Postautor: waldas » śr 10 mar 2010, 21:12

No właśnie ale jak narazie to większego zainteresowania nie widać a szkoda .Patrząc po datach postów to raczej popularność minęła ale mam nadzieje że to jednak minie i jakiś ruch w tematach się ruszy.

waldas
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 11
Rejestracja: sob 18 paź 2008, 20:37
Lokalizacja: CZŁUCHÓW
Kontaktowanie:

Postautor: waldas » sob 20 mar 2010, 3:11

I nadal nie widać .


Wróć do „Uwagi, sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron