forum czy pyskowka?

Wszelkie komentarze i opinie dotyczące Elenoty mile widziane
danjak
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 5
Rejestracja: sob 07 lip 2007, 19:11

forum czy pyskowka?

Postautor: danjak » śr 11 lip 2007, 13:08

od bardzo niedawna właczylem sie na forum gdyz mialem nadzieje ze podziele sie z zaineresowanymi swoimi wiadomosciami i ze wrazie potrzeby ktos mi doradzi jak przystalo na kolege o zainteresowaniach elektronika .jak narazie spotkały mnie niezbyt mile uwagi co byc moze mlodego hobbyste zniechecic do wszystkiego -chyba nie oto chodzi wydaje mi sie ze pisanie tylko po to zeby pisac jest bez sensu .

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » śr 11 lip 2007, 13:39

Dobrze, skoro publicznie, to publicznie - moja nieco złośliwa uwaga co do przetwornicy została napisana zaraz po otrzymaniu PW z pretensją że "czepiam się" pisania nowego tematu w celu "uzupełnienia" informacji - do czego o ile się orientuję, służy przycisk "edycja" przy poście.
Poza tym dokumentacja układu MC34063 jest na Elenocie, kto chce ten sobie ściągnie i zastosuje proponowaną tam aplikację.

Jakbyśmy chcieli każdy układ dostępny w handlu opisywać na Forum jako "prosty i skuteczny", mogłoby zabraknąć tu miejsca.
Słowa bym nie powiedział jakby chociaż Kolega zamieścił jakiś nowy i mało znany układ, odkrywczą aplikację, albo jakieś pytanie - do tego służy Elenota. Ale samo pisanie że jest prosty i skuteczny moim zdaniem mija się z celem.

Nie jestem zwolennikiem kąsania "nowych", sam uczę się i pytam i raczej chętnie dzielę się tym co już wiem - vide Kolega "Forest". Ale nie lubię jak ktoś wpada na Forum, od razu zaczyna pisać nie zapoznawszy się ze zwyczajami (bardzo zresztą swobodnymi) ani nawet (jak podejrzewam) mechanizmem działania PhpBB, a potem się złości że się mu zwraca uwagę, i narzeka że się zniechęca.

To tyle ode mnie w tym niezbyt przyjemnym temacie, pozdrawiam i zapraszam do (konstruktywnej) dyskusji :)


Wróć do „Uwagi, sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron