Propozycja współpracy

Wszelkie komentarze i opinie dotyczące Elenoty mile widziane
Wojtek27
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 6
Rejestracja: pt 17 sty 2003, 23:10
Kontaktowanie:

Propozycja współpracy

Postautor: Wojtek27 » pt 17 sty 2003, 23:33

Nie wiem czy to możliwe, ale nie dałoby rady nawiązać współpracę z forum elektrody?
Chodzi mi o to aby nie dublować tematów. I także to forum poświęcić układom i podzespołom. A elektrodę pozostawić forum serwisowym.

To tylko propozycja.
Czekam na sugestie i komentarze.

Pozdrawiam
Wojtek

Andy
Administrator
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: pn 25 lis 2002, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andy » sob 18 sty 2003, 0:25

Witam Wojtek,
Oczywiście nie widzę żadnego sensu w dublowaniu tego forum, zresztą to zupełnie nie ta skala.
Oczywiście jestem za taką współpracą, tylko zastanawiam się na czym miała by polegać?
Nasze forum nie będzie ewaluować w stronę serwisu rtv bo nie takie były nasze zamysły. Wydaje się, że kolejne takie miejsce w necie nie jest potrzebne.
Chcemy pójść właśnie tą ścieżką, która przyświecała nam gdy rozpoczynaliśmy tę historię z Elenotą. Tzn. podzespoły, szybkie odnajdywanie informacji i dokumentacji.
Gdyby znalazły się osoby chętne do współpracy w rozwijaniu serwisu oczywiście przywitamy je z otwartymi rękami.

Pozdrawiam i jednocześnie zapraszam do dalszej dyskusji,
Andrzej

dwaserwis
Raczkujący użytkownik 4
Raczkujący użytkownik 4
Posty: 20
Rejestracja: pt 24 sty 2003, 17:28
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: dwaserwis » czw 06 lut 2003, 14:23

Andy pisze:..........Chcemy pójść właśnie tą ścieżką, która przyświecała nam gdy rozpoczynaliśmy tę historię z Elenotą. Tzn. podzespoły, szybkie odnajdywanie informacji i dokumentacji.
..........

Witam.
co do szybkkiego wyszukiwania to brakuje na EleNocie
"Identyfikacja Producenta po LOGO"
to co zrobiłem dla elektrody, sporo by to ułatwiło poszukiwanie i niebyło by problemu za znalezieniem e z kreseczką jak tu na forum ktoś szukał i ewentualnie szybkiego wyszukiwania elementów bespośrednio u producentów co prubuje uczynić na elektrodzie http://www.elektroda.pl/datasheets/kat_inne.html

PS
Zauważyłem że już są w komplecie TDA817.... :lol:
I podarowywuje mały prezent do ewentualnego umieszczenia na EleNocie :lol: ale że tu niemożna dodać załącznika to jest ...Tu...

Andy
Administrator
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: pn 25 lis 2002, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andy » ndz 16 lut 2003, 0:19

Przepraszam, że trwało to tak długo ale byłem na urlopie z dala od cywilizacji :wink: , dlatego też nie byłem dostępny...
Dziękuję za tę propozycję, oczywiście skorzystamy, wkrótce się pojawi taka opcja na EleNocie. Także niedługo mamy zamiar powrócić do aktualizacji, w tym także TDA817...

Pozdrawiam wszystkich elektroników


Wróć do „Uwagi, sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron