SDL-2000 ELEKTRON

Nie możesz znaleźć konkretnej dokumentacji? .. zapytaj tutaj.
bolszoy
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 8
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 10:01
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

SDL-2000 ELEKTRON

Postautor: bolszoy » pn 05 gru 2005, 10:12

Witam. Pilnie poszukuję schematu /echo-pogłos/. Mało tego jest tam układ /prawdopodobnie jaiś operacyjny uA747 /DIP 14/, może ma ktoś aplikację tego "antyku". Gra jest warta świeczki bo nie spotkałem się z czymś co dorastalo by do działającego SDL 2000. Zgóry dziękuję za każdą informację i pomoc.

PS> W szukaj-ce nie znalazłem...
Bolszoy

PI

Postautor: PI » pn 05 gru 2005, 15:36

Witam; co do schematu, to raczej "czarna dziura". uA747 to dwa wzmacniacze operacyjne w jednej obudowie, inaczej 2 x 741, czyli bieda. Załaczam podstawowe dane o uA747, bo ma dość nietypowe wyprowadzenia.
PI
Załączniki
747_1.pdf
(145.85 KiB) Pobrany 681 razy

bolszoy
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 8
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 10:01
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Postautor: bolszoy » śr 07 gru 2005, 11:39

Bardzo bardzo dziękuję. Teraz przynajmniej wiem na czym stoję. Jednak schemat też byłby mile widziany. Może jednak uda mi się gdzieś go znaleźć /prawdopodobnie wstawione były "zamienniki"-z tym że nie mam pewności czy się zgadzają z orginałami/.
Bolszoy

PI

Postautor: PI » śr 07 gru 2005, 16:07

Witam; może cos blizszego na temat tego urzadzenia - producent, kraj pochodzenia itd. Można tez spróbowac zdjąc schemat z "żywego" urzadzenia; może jakieś dokładne zdjecia płytki (płytek) z obu stron???
PI

bolszoy
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 8
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 10:01
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Postautor: bolszoy » pt 09 gru 2005, 12:06

Jest to polskie echo firmy elektron, nie mam jak narazie aparatu więc nie mam zdjęć ale może uda mi się pożyczyć od kogoś i pokaże te zdjęcia. Płytki nie są w najlepszym stanie i kilka ścieżek jest niepewnie połączony. Poza tym jak pisałem nie mam pewności co do układów czy aby napewno dobre są powstawiane /każdy z innej parafii/:)
Pozdrawiam
Bolszoy

PI

Postautor: PI » pt 09 gru 2005, 12:59

Witam; mozna płytke spróbowac zeskanować kładąc na szybę skanera!!!, z obu stron oczywiście.
PI

bolszoy
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 8
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 10:01
Lokalizacja: Hajnówka
Kontaktowanie:

Postautor: bolszoy » czw 15 gru 2005, 8:22

tak, tylko tak są delikatne ścieżki że wylutowywanie elementów /tylko do skanu/ może pogorszyś stan płytek / i tak nie najlepszy/
Bolszoy

PI

Postautor: PI » pt 16 gru 2005, 0:39

Witam; absolutnie nie wylutowywac!!! skanować jak leci, sam to robiłem wychodzi całkiem dobrze. Ewent foto cyfrowe.
PI

marcinek87

Postautor: marcinek87 » śr 14 cze 2006, 23:12

Hej bardzo bym prosił jeśli ma ktoś jakąś instrukcję do tej kamery pogłosowej... bardzo bym potrzebował... bo niestety nie radzę sobie z tym
jeśli ktoś ma to bardzo bym prosił o kontakt na maila
lew.1987@wp.pl


Wróć do „Noty katalogowe / datasheets”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości