AN7591 lub PHIIPS FW-7R

Nie możesz znaleźć konkretnej dokumentacji? .. zapytaj tutaj.
gwala
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: pt 07 maja 2004, 17:48

AN7591 lub PHIIPS FW-7R

Postautor: gwala » pt 07 maja 2004, 17:53

Witam serdecznie.
Szukałem juz wszedzie z niestety miernym skutkiem :-(
Poszukuje aplikacji układu AN7591 lub schematu PHILa FW-R7.
Dzeki za pomoc choc juz prawie straciłem wiare:-(

jurbastion

Postautor: jurbastion » wt 11 maja 2004, 17:26

Mam podobny problem tyle tylko że jestem chyba w lepszej sytuacji bo mam schemat innego phila na innym układzie.Jednak płyty są identyczne.Różnią się jedynie napięciem zasilania natomiast elementy jak i ich oznakowanie jest identyczne.Szkoda że kompa mam w domu a schemat w serwisie i w tej chwili nie pamiętam nazwy . Postaram się na jutro spisać numery schematu i scalaka.Co tyczy uszkodzenia udało mi się go wykryć.Obie końcówki były sprawne jednak nie pracowały cisza w obu głośnikach.Doszłem co jest przyczyną.O ile kolega jest zainteresowany proszę o odpowiedz
pozdr.Jurbas

Gość

Postautor: Gość » czw 20 maja 2004, 14:05

Problem polega na tym ze wieze uszkodzono w nastepujacy sposob:Do wyjscia podłączono UWAGA wyjscie innej koncowy mocy chcac zwiekszyc moc!!!Hi hi hi :D
Po wlaczeniu wiezy slychac szybkie wlanczanie i wylanczanie przekaznika.Wymienilem obie koncowy i lipa :-( dalej to samo :(
Ponawiam prosbe o Aplikacje uklady lub schemat.

wladma
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: czw 07 wrz 2006, 13:40
Lokalizacja: kielce
Kontaktowanie:

an7591 PHILIPS MC M5/22 cisza

Postautor: wladma » pt 08 wrz 2006, 8:13

Mam podobny problem w głosnikach cisza bardzo proszę o schemat lub aplikacje AN7591 . Lub porady gdzie szukac usterki,w miare możliwosci szybko z góry dziękuję.


Wróć do „Noty katalogowe / datasheets”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości

cron