Przełączniki typu ISOSTAT i wieża Sharp

gonzo57
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 22:50

Przełączniki typu ISOSTAT i wieża Sharp

Postautor: gonzo57 » czw 26 sty 2012, 23:54

Witam wszystkich. Mam mały (choć duży) problem. Posiadam starą wieżę Sharp CD-X9, pod względem elektronicznym działającą bez zarzutu. Jedynym problemem są przełączniki trybu pracy, Dolby i zasilania. Żeby móc korzystać z wieży muszę szukać odpowiedniej ich pozycji i klinować szpilkami. Wieża wygląda wtedy jak jeż. Jestem w stanie sam wymienić te przełączniki - niestety po całodniowym internetowym i telefonicznym poszukiwaniu dochodzę do wniosku, że są one już nie do zdobycia (w Polsce). Dotarłem do strony firmy, która produkuje te elementy. Jest to Well Buying Industrial Co.,Ltd z siedzibą na Tajwanie. Przełączniki mają firmowe numery: PD-S2L (krótkie, potrzebuję 2 szt.) i PD-S4L (długie, 4 szt.). I tu moja prośba i pytanie: czy ktoś z Was ma może jakieś informacje co do możliwości kupna w/w części? A może jakaś zezłomowana wieża z dobrymi przełącznikami? Jest możliwość sprowadzenia z Tajwanu (cena części to łącznie ok. 3 euro), ale koszt przesyłki mógłby przekroczyć wartość nowej wieży. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję. :)
P.S. A może znacie jakieś zamienniki?
Mariusz

darek12075
Raczkujący użytkownik 3
Raczkujący użytkownik 3
Posty: 17
Rejestracja: śr 25 sty 2012, 0:05

Re: Przełączniki typu ISOSTAT i wieża Sharp

Postautor: darek12075 » pt 27 sty 2012, 23:15

Witaj a prubowales zamówić z firmy north.pl.?

gonzo57
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 22:50

Re: Przełączniki typu ISOSTAT i wieża Sharp

Postautor: gonzo57 » sob 28 sty 2012, 0:38

Wysłałem do nich maila z pytaniem. Czekam na odpowiedź. Dotarłem nawet do strony The Broker Forum, gdzie znalazłem dystrybutora f-my Switronic robiącej zamienniki (USA, Alabama). Niestety obsługa tylko po angielsku (nie znam). W każdym razie dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam :)
Mariusz

darek12075
Raczkujący użytkownik 3
Raczkujący użytkownik 3
Posty: 17
Rejestracja: śr 25 sty 2012, 0:05

Re: Przełączniki typu ISOSTAT i wieża Sharp

Postautor: darek12075 » czw 02 lut 2012, 0:41

Ja też wysyłałem do nich maila i tak potem zadzwoniłem i zamuwiłem podzespoły,mail został bez odpowiedzi.

gonzo57
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 22:50

Re: Przełączniki typu ISOSTAT i wieża Sharp

Postautor: gonzo57 » czw 02 lut 2012, 2:04

Witam. Dzisiaj dostałem z Norh odpowiedź. Niestety przełączników ani ich zamienników nie ma JUŻ w ofercie. Pozdrawiam. :(
Mariusz


Wróć do „Kupię / poszukuję”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron