Problem z grafiką

Zadaj tu pytanie, jeśli nie wiesz w jaki sposób zrobić układ realizujący założone funkcje.
Skuall
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: czw 26 maja 2005, 21:34

Problem z grafiką

Postautor: Skuall » czw 26 maja 2005, 21:37

Mam problem z moim Radeonem 9550 (gigabyte), karta przy obsłudze gier o dużych wymaganiach, chodzących na directX 9 wywala mi artefakty. Przy gierkach starszych i w windowsie, problem nie występuje.
Karta nie jest podkręcana i nie przegrzewa się , próbowałem różnych sterowników i reinstalacji systemu i nic nie skutkuje.
Proszę o odp.

elbo
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 10
Rejestracja: sob 27 lis 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Postautor: elbo » sob 28 maja 2005, 21:54

Witam.
Sądzę że problemem jest grafika. Po prostu przegrzewa się. Sprawdź wiatraczek. Pewnie jest zatarty i słabo kręci lub stoi całkowicie. Jeśli jest to karta bez wiatraczka to należy go założyć. Pozwoli to używać jej jeszcze jakiś czas. Jeśli masz gwarancję to szybciutko oddaj ją do wymiany. Prostym sposobem na sprawdzenie temperatury karty jest po około 15 min pracy dotknąć plytę grafiki w miejścu gdzie po drugiej stronie jest chipset i radiator. Jeśli płytka będzie parzyć tak że trudno utrzymac w tym miejscu palce sytuacja jest jasna.
Pozdrawiam
Elbo
Misiek


Wróć do „Podzespoły i układy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron