sony kv-14m1k/kv-14t1k

Zadaj tu pytanie, jeśli nie wiesz w jaki sposób zrobić układ realizujący założone funkcje.
mysza
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: sob 24 cze 2006, 10:36

sony kv-14m1k/kv-14t1k

Postautor: mysza » sob 24 cze 2006, 10:42

witam wszystkich.
mam problem z moim starym trinitronem. z menu zniknęła mi opcja wyboru systemu tv. teraz zamiast pieknego i dzwiecznego glosu stacji telewizyjnych wydobywa sie z jego glosnikow jedynie szum.
tak wiec mam nieme kino w XXI wieku :]
czy wiecie jak to mozna naprawic wlasnymi silami?
na innych stronach czytalam, ze z trybu serwisowego mozna wejsc do wiekszej ilosci opcji telewizora. czy ktos sie orientuje jak to zrobic w tym modelu?

z gory dzieki za pomoc.

Gość

Postautor: Gość » sob 24 cze 2006, 14:41

juz nieaktualne :)
sama sobie poradzilam- temat do usuniecia :]

:)

Hmmm......

Postautor: :) » sob 24 cze 2006, 18:31

A jak sobie z tym poradziłaś :roll:

mysza
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: sob 24 cze 2006, 10:36

Postautor: mysza » pn 26 cze 2006, 16:05


:)

No niezle mysza !

Postautor: :) » pn 26 cze 2006, 16:58

Jestem pod wrażeniem , że to akurat udało się właśnie kobiecie :D , a nikt z forumowiczów nie tkną palcem w tej sprawie wniosek z tego , że mysza jest sprytniejsza , a naszym elektronikom nie chce się po prostu poszperać w necie bo albo nie umią angielskiego albo są zbyt leniwi 8) :evil: :x

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » pn 26 cze 2006, 23:23

Wg mnie wniosek jest taki ze wystarczylo wpisac w google "sony service mode" (pierwszy wynik)... Na ogol robi sie to *przed* zadaniem pytania na forum bo chyba nie sluzy ono za cache do Googli...
Pozdr.


Wróć do „Podzespoły i układy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości

cron