Denon DCD-820

Zadaj tu pytanie, jeśli nie wiesz w jaki sposób zrobić układ realizujący założone funkcje.
jakobek
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 28 cze 2006, 20:26

Denon DCD-820

Postautor: jakobek » śr 28 cze 2006, 20:29

Witam, poszukję schematu do tego odtwarzacza CD. Mam takowy i wszystko działa w nim jak należy. Gubi gdzieś jednak sygnał przy końcówkach. Dźwięk wychodzi na słuchawki, więc wszystko wcześniej musi być dobre. Szukam miejsca, w którym sygnał jest rozdzielany na wyjście audio i na sluchawki. Może ktoś wie przynajmniej, gdzie szukać?

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » śr 28 cze 2006, 21:16

Nie wiem jak to robi Denon, ale jest dosc prawdopodobne ze sygnal jest zwyczajnie fizycznie rozdzielony, ew. jest jakis prosty stopien wyjsciowy.
Mozna probowac zaczac od poszukania zimnych lutow, peknietej plytki, odpietego zlacza, uszkodzonego przewodu, i podobnych "atrakcji"...
Chyba ze sygnal na wyjscie jest jeszcze kierowany przez bardziej zlozone uklady.
Niewatpliwie schemat duzo by pomogl, ale na razie mozna probowac szukac w miejscu podlaczenia wyjsc do plyty.
Pozdr.

jakobek
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 28 cze 2006, 20:26

Postautor: jakobek » śr 28 cze 2006, 21:26

Przeszukałem co nieco... jest kilka układów, do których nie mogę znaleźć dokumentacji (np. NE6632). Przydałby mi się oscyloskop. Napięcia posprawdzałem, jest w miarę OK (tzn. zasilanie jest w granicach dopuszczalnych) Jakby jednak ktos dysponował schematem, to bardzo bym prosił. Ewentualnie na e-maila: jakobek@wp.pl


Wróć do „Podzespoły i układy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości