Radio blaupunkt alpha cc eu

Zadaj tu pytanie, jeśli nie wiesz w jaki sposób zrobić układ realizujący założone funkcje.
mlodszy_mk
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 wrz 2006, 20:57
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Radio blaupunkt alpha cc eu

Postautor: mlodszy_mk » śr 13 wrz 2006, 21:06

Mam problem z kodem do radia. Kupiłem autko sprowadzone z Niemiec z orginalnym radyjkiem VW, niestety po odłączeniu akumulatora przy instalacji alarmu muszę podać kod. W aucie nie było książki serwisowej (a tam chyba powinien być kod). Czy może ktoś mi wyliczyć kod, bardzo prosze
Oto wszystkie numery z radyjka:
BLAUPUNKT-WERKE GMBH
7 647 236 060
VWZ1Z1W1914089

Alpha CC EU
1H0 035 153A

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Bęben
Raczkujący użytkownik 3
Raczkujący użytkownik 3
Posty: 15
Rejestracja: sob 09 wrz 2006, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

radio

Postautor: Bęben » śr 13 wrz 2006, 22:34

mam zla wiadomosc, tez mam problem z tym radiem, eh ciezko bedzie
Drum

mlodszy_mk
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 wrz 2006, 20:57
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

radio

Postautor: mlodszy_mk » czw 14 wrz 2006, 21:07

a są wogóle jakieś kalkulatory do tego modelu radia??

Bęben
Raczkujący użytkownik 3
Raczkujący użytkownik 3
Posty: 15
Rejestracja: sob 09 wrz 2006, 21:42
Lokalizacja: Warszawa

odp

Postautor: Bęben » czw 14 wrz 2006, 21:25

nie wiem, ale prubowalem znalezc... bez skutku
na tym forum tez pytalem, wciaz bez skutku
Drum

mlodszy_mk
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: śr 13 wrz 2006, 20:57
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

radio

Postautor: mlodszy_mk » czw 14 wrz 2006, 21:38

szkoda, bo nie chce kupować nowego radia bo to mi się podoba chociaż to kasetowiec (i tak słucham zazwyczaj radia a nie kaset) i nie chce żeby mi ukradli jakieś nowe radyjko, bo tego chyba raczej nikt nie ruszy :)

binis
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 11
Rejestracja: wt 26 kwie 2005, 11:41
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:

Postautor: binis » wt 19 wrz 2006, 12:36

Kody w odbiornikach samochodowych są zabezpieczeniem fabrycznym producenta (Anty theft) przed złodziejami. Podawanie publiczne takich zabezpieczeń może się spotkać z zainteresowaniem organów ścigania przestępców.

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » wt 19 wrz 2006, 19:06

Czemu mial sluzyc ten ^ post?
To do czego sluza kody w radiach to chyba wszyscy wiedza.
A co do dalszej czesci to ja tez jakis czas temu wypowiedzialem sie (w znacznie lagodniejszym tonie) na ten temat (przynajmniej nie nazywalem nikogo prawie-wprost zlodziejem i przestepca...) - a teraz uwazam ze i tak nie mialem racji, bo jak ktos ma "cieple" radio to na ogol tez wie jak je rozkodowac...
Poza tym straszenie "organami scigania" nie jest mile dla ogolu uczestnikow - prawie jakby nazwac to forum przestepcza melina. Jak sie nie ma nic do powiedzenia to... itd. (zreszta nie bez autoironii z mojej strony)
Pozdr.

DANThE
Piszący użytkownik 1
Piszący użytkownik 1
Posty: 38
Rejestracja: pt 28 lis 2003, 18:16
Kontaktowanie:

Postautor: DANThE » wt 19 wrz 2006, 23:26

Witam !

Kol. movzx , już kiedyś pisałem o tym, jednak ludzie naciągnęli tyle tego stuffu z zachodnimi wozami że ho, ho, acz jeżeli chodzi o to radyjo to i ja nie wiem co z tym fantem ...

binis
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 11
Rejestracja: wt 26 kwie 2005, 11:41
Lokalizacja: wielkopolska
Kontaktowanie:

Postautor: binis » śr 20 wrz 2006, 10:37

Dołączyłem do tego forum w zeszłym roku każdy widzi. Napisałem pierwszy post po roku (dotychczas czytałem) i Taaaaaka wpadka. Łagodność na każdym forum to podstawa. Nie chciałem nikogo obrażać lub nazywać złodziejem zwracam uwage na aspekt prawny tego zagadnienia. Co będzie gdy będą omawiane problemy z immo (podawane wszystkie nr. itd) ?. Wszelkiej maści kalkulatory nie są panaceum na problem który Was nurtuje. Alpha CC jest chyba najłatwiejszym odbiornikiem by rozszyfrować te magiczne cyferki. Do tego potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Systemów zabezpieczeń odbiorników samochodowych jest wiele i nie czas tu na to. To jest forum elektroniczne i niekoniecznie dla wyjadaczy ale dla ludzi z zacięciem i chcących powiększyć swoją wiedzę. Jestem otwarty na wymiane doświadczeń. Podawanie Nr. odbiorników i oczekiwanie na "problematyczne" kody nie ma nic wspólnego z elektroniką. Pozdr. Adam

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » śr 20 wrz 2006, 13:37

Z ostatnim zdaniem sie zgadzam.
Zreszta nie jestem i nie zamierzam byc "wyliczaczem" kodow... to ze nieladnie jest krasc wszyscy wiedza, mozna robic "komisje sledcza" ktora bedzie sprawdzac czy dana osoba na pewno legalnie kupila radio, albo tez zdac sie na uczciwosc.
Jestem za tym drugim, jako ze na razie tych kodow pojawilo sie kilka(nascie) wiec chyba nie mamy do czynienia z plaga.
A kwestia pewnego zastoju ktory ostatnio widac na Forum, to chyba na osobny temat...
Pozdr.


Wróć do „Podzespoły i układy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron