Zlece wykonanie modulu uruchomieniowego silownika liniowego

rzulfixon
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 sty 2014, 20:08
Lokalizacja: Kraków

Zlece wykonanie modulu uruchomieniowego silownika liniowego

Postautor: rzulfixon » wt 14 sty 2014, 20:14

Poszukuję gotowego układu sterującego lub też osoby, która mogłaby pomóc w konstrukcji takiego układu wg następujących założeń: po podaniu sygnału z czujnika optycznego, siłownik liniowy wysuwa się do pozycji końcowej, po podaniu kolejnego impulsu siłownik wraca do pozycji zero. Siłownik powinien pracować z siłą ok. 100N, więc napięcie układu 12V powinno wystarczyć. Osoby zainteresowane podjęciem wyzwania proszę o info na priv.

rzulfixon
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: wt 14 sty 2014, 20:08
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlece wykonanie modulu uruchomieniowego silownika liniow

Postautor: rzulfixon » czw 16 sty 2014, 12:57

Dzięki za odpowiedź.

Oczywiście zanim zamieściłem post, zrobiłem wstępne rozeznanie i nie udało mi się znaleźć sterownika w wbudowanym mostkiem H, który będzie odwracał polaryzację i powodował powrót siłownika do pozycji zero. Chodzi mi o jak najtańszy i najprostszy moduł. Jest bardzo dużo gotowców właczających/wyłączających napięcie po podaniu impulsu, jest też wiele drogich sterowników bram.

Macie może jakieś wskazówki?

niemiec_karol
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: pn 17 lut 2014, 11:21

Re: Zlece wykonanie modulu uruchomieniowego silownika liniow

Postautor: niemiec_karol » pn 17 lut 2014, 11:33

Ja tam taki dobry w te sprawy nie jestem ale zapytaj się może tu www.rexair.pl, jakiś czas temu robiłem u nich siłowniki ISO no i działają już kilka miesięcy bez zarzutów . O ile dobrze pamiętam to parametry sprzętowe dobierał mi Rafał , może też powie ci coś więcej na temat twojej aplikacji .Powodzenia


Wróć do „Oferty pracy / zlecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron