POLSKI, NOWY PROJEKT

sekforpl
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: śr 08 kwie 2015, 13:55

POLSKI, NOWY PROJEKT

Postautor: sekforpl » śr 08 kwie 2015, 14:13

Witam,
nazywam się Kuba i obecnie realizuję projekt nowego, innowacyjnego na polskie i europejskie warunki systemu zabezpieczenia domów i mieszkań. Oczywiście w planach są też inne wizje, aczkolwiek na razie skupiamy się na realizacji zadań stricte graficzny. Mamy już wstępny concept, ale cały czas jest rozwojowy, gdyż chcemy, aby jego funkcjonalności w 100 % spełniały oczekiwania klientów i znacznie przewyższały pod względem jakości produkty oferowane w USA.

Pomysł jest naprawdę zaskakująco innowacyjny, a poza tym jak przedstawialiśmy swoją wizję kilku osobom z branży, to spotkaliśmy się z dużym entuzjazmem. Cały czas też staramy się pozyskać wstępne finansowanie, które pozwoli nam stworzyć pierwowzór - tak abyśmy mogli wystartować z kampanią na Kickstarterze, czy Indiegogo.

Szukamy pasjonatów, którzy chcieliby uczestniczyć w tym projekcie razem z nami. Szczególnie ważne są osoby "know-how", które udzielą nam też wsparcia stricte na temat rynku i potrzeb klientów, a nie mają za dużo wolnego czasu.

Jeśli kogoś zaciekawiłem tym, co napisałem, to proszę o kontakt na sekforpl(malpa)gmail.com. Tam będziemy mogli sobie porozmawiać, wgłębiając się w szczegóły. Na początku wiadomości proszę się przedstawić i opisać swoje doświadczenie zawodowe.

Ja oczywiście też coś o sobie opowiem; nazywam się Kuba, jestem stosunkowo młodym człowiekiem i wielu z Was wiek by zaskoczył Smile Poza tym pracuje w jednej z największych firm security w Polsce na wysokim stanowisku i w ciągu kilku lat potrafiłem nabrać sporo doświadczenia. Nie mam studiów, wybrałem inną drogę, gdyż pierwszą firmę otworzyłem już w 3 klasie Technikum.

Pozdrawiam

Wróć do „Oferty pracy / zlecenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron