Programator

Zapytaj o instrukcję serwisową/schemat urządzenia
ziguś
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 19:39
Lokalizacja: Trzebinia

Programator

Postautor: ziguś » wt 17 sty 2006, 22:54

Poszukuję schematu programatora do epromów 27c512-100 lub schematu prostego generatora obrazu testowego do tv. Mam schemat generatora, ale jest na epromie i nie mam go czym zaprogramować.

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » wt 17 sty 2006, 23:40

A nie lepiej znalezc w poblizu firme zajmujaca sie programowaniem epromow? We Wroclawiu taka usluga kosztuje kilka zlotych. No chyba ze chce sie programowac wiecej kosci, tak ze zrobienie programatora sie oplaca.
Pozdr.

ziguś
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 19:39
Lokalizacja: Trzebinia

Postautor: ziguś » śr 18 sty 2006, 10:07

pytałem w wielu miejscach ale nic, mieszkam między krakowem a katowicami

Matias

Postautor: Matias » śr 18 sty 2006, 19:48

Witam! Kolego "Ziguś" mieszkam w tychach, posiadam programatory także do epromów, jeżeli masz program to program możesz mi posłać e-mailem, a zaprogramowaną kość prześlę ci pocztą na podany przez ciebie adres.jeżeli cię to urządza a odpowiesz...góra z górą się nie zejdzie a elektronik z elektronikiem.....

ziguś
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: czw 17 mar 2005, 19:39
Lokalizacja: Trzebinia

Postautor: ziguś » czw 19 sty 2006, 9:49

Byłbym bardzo zadowolony. Więc wyślij mi wiadomość na e-mail zigipati@interia.pl , podaj adres, podaj swojego e-maila, i ile to będzie kosztować, czy mam kupić kość, czy masz i mi zaprogramujesz.

Pozdrawiam Ziguś


Wróć do „Instrukcje serwisowe / schematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 31 gości

cron