Szukam schematu wzmacniacza JVC DX-MX70BK

Zapytaj o instrukcję serwisową/schemat urządzenia
rekinek

Szukam schematu wzmacniacza JVC DX-MX70BK

Postautor: rekinek » czw 09 mar 2006, 0:36

tak jak w temacie poszukuje Schemat wzmacniacza JVC DX-MX70BK

z gory dziekuje i pozdrawiam

MarekM
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 86
Rejestracja: śr 24 lis 2004, 18:51
Kontaktowanie:

Postautor: MarekM » czw 09 mar 2006, 12:46

marecki

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » czw 09 mar 2006, 17:14

Moim zdaniem polecanie komus zdziercy ktory za cudzy schemat (i to w wersji elektronicznej - 0 kosztow) bierze 5zl od strony - to nie jest dobry pomysl :/
Chociaz zdaje sobie sprawe ze znalezienie tego gdzie indziej moze byc problemem :(
Pozdr.

Gość

Postautor: Gość » pt 10 mar 2006, 19:17

NIestety przychylam się do zdania MOVZX, jesli idzie o polecanie schematu, instrukcji serwisowej, w wersji płatnej, na forum, które ma służyć wymianie doświadczeń...za free (chyba) :lol:

Druga sprawa, jak sądzę, kupienie schematu na RYNKU nie musi się odbywać tylko w jednym miejscu, dlatego to wszystko m.in. piszę :twisted:

Woogoo

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » pt 10 mar 2006, 19:28

"Niestety"? Czyzby zgodzenie sie czasem z wyglaszanymi przeze mnie opiniami bylo az tak niepopularne? ;)
Pozdr.

PI

Postautor: PI » sob 11 mar 2006, 0:57

Witam; no własnie; w sieci dość trudno jest znaleźć źródełko darmowych schematów: www.promelec.ru, www.cxema.ru, www.schematicsforfree.com, www.denom.com itd. Jest trochę na Elektrodzie, ale tam trzeba się zarejestrowac i zapłacic - ceny sa znośne. Co do firm, to ceny sa komercyjne, ale jak nie ma wyjścia??? Foxel, Klar-PSP, www.schematy.pl , ewent. www.schaltungdienst.de (drogo!!!, ale maja prawie wszystko). Ja, jeżeli mam, do zamieszczam - ale z tym jest różnie. (Lange w Berlinie - czyli schaltungdienst ma 270000 schematów).
PI


Wróć do „Instrukcje serwisowe / schematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron