Końcówka TFA9842J , czy jest zamiennik i gdzie to kupić?

Zapytaj o zamiennik trudno dostępnych lub nieprodukowanych już elementów elektronicznych
AZA72
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: śr 17 sty 2007, 12:06
Lokalizacja: Warszawa

Końcówka TFA9842J , czy jest zamiennik i gdzie to kupić?

Postautor: AZA72 » śr 17 sty 2007, 12:13

szukam takiego układu ( był w kinie domowym ) , mam aplikację , ale gdzie nie spytam o scalak robią :shock: . czy pomoże mi ktoś? orginał lub zamiennik gdzieś w Polsce Kino bez subwoofera....
Lubię robić to co lubię, ale nie zawsze robię , to co lubie...

PI
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 475
Rejestracja: ndz 29 paź 2006, 0:58
Lokalizacja: Pabianice

TFA...

Postautor: PI » śr 17 sty 2007, 22:33

Witam; z zamiennikami może byc problem, może cos z produktów ST, ale byc może warto sprawdzic w www.north.com.pl www.cybor-tech.com.pl
Jest to układ Philipsa, więc pewno do kupienia np. za zachodnią granica bez problemu. Mozna sprawdzic u Farnell'a lub w ASWO ( polski North nalezy do sieci Euras/Aswo).
PI

PI
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 475
Rejestracja: ndz 29 paź 2006, 0:58
Lokalizacja: Pabianice

TFA

Postautor: PI » czw 18 sty 2007, 2:43

To ja... ups!!! nigdzie tego nie ma - dziwna sytuacja. Gdyby sie okazało, że ktos zablokował dystrybucje tego układu ( niestety, to sie coraz częściej zdarza), zawsze jest sposób na obejscie problemu. Zalew sprzetu AV/RTV na rynku powoduje, że bardziej opłaca się wyrzucac cos na śmietnik, niż naprawiac - nawet, jeżeli podzespół może kosztowac 3 zyle. Ten scalak chyba nie jest droższy. Ta cała polityka serwisowa jest wkurzajaca.
PI


Wróć do „Zamienniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości