CS209

Zapytaj o zamiennik trudno dostępnych lub nieprodukowanych już elementów elektronicznych
leonov
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 paź 2004, 19:08
Kontaktowanie:

CS209

Postautor: leonov » sob 26 gru 2009, 22:55

Witam serdecznie szukam układu CS209 lub zamiennika :cry: jest chyba ciężko dostępny u nas ale może ktoś ma namiary gdzie kupić :?:

^Target
Aktywny użytkownik 2
Aktywny użytkownik 2
Posty: 217
Rejestracja: śr 21 sty 2004, 9:45
Lokalizacja: okolice Bielska-Białej
Kontaktowanie:

Postautor: ^Target » ndz 27 gru 2009, 11:39

Bardzo fajne stworzenie, niestety układ ten nie jest już produkowany i nie ma kompatybilnego zamiennika. Jeśli wiesz, w jakim urządzeniu można go spotkać, demontaż będzie najlepszym sposobem na jego pozyskanie. Układ o podobnej funkcjonalności - TDA0161 http://www.st.com/stonline/products/lit ... da0161.htm jest nadal produkowany, jednak na szybko nie znalazłem go u popularnych dostawców. Spróbuj zapytać u przedstawicieli ST na Polskę. Poza tym na hasło "proximity detector" wyszukiwarka znajduje kilka układów wykonanych z elementów dyskretnych o podobnym działaniu...
chciałeś zrobić wzmacniacz, a wyszedł jak zwykle ... mieszacz :/

"Eksperci nie mają monopolu na dobre rady" - Bob Pease
nie jestem żadnym specjalistą

leonov
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: sob 23 paź 2004, 19:08
Kontaktowanie:

ODP

Postautor: leonov » ndz 27 gru 2009, 15:33

Dzięki za odpowiedź układy na elementach dyskretnych są wiem ale ten układ baaardzo upraszcza konstrukcję :lol: i wielka szkoda że juz o nie produkują :cry:
Pozdrawiam .


Wróć do „Zamienniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron