Układ scalony JRC2120D

Identyfikacja elementów na podstawie zdjęć i symboli, miejsca w układzie.
tomislaw
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: sob 10 lis 2007, 20:06
Lokalizacja: Końskie
Kontaktowanie:

Układ scalony JRC2120D

Postautor: tomislaw » sob 10 lis 2007, 20:35

Witam. Poszukuję informacji na temat układu scalonego JRC2120D. Z tego co wiem, to jakiś amerykański scalak, już go chyba nie produkują. Nigdzie w necie nie znalazłem nic na jego temat. Mam takie dwa w moim piecu do gitary, ale budowałem go na podst. gotowego schematu. Jedyne co wiem to to, że jest w obudowie 8-nóżkowej, ma w środku dwa wzmacniacze operacyjne, ale mają one wspólne wyjście. Jest też wejście sterujące za którego pomocą wybieramy który wzmacniacz ma dawać sygnał na to wyjście. Jeśli ktoś ma jakiś jego opis lub wie coś więcej to proszę o odpowiedź. :)

PI
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 475
Rejestracja: ndz 29 paź 2006, 0:58
Lokalizacja: Pabianice

JRC(???) 2120

Postautor: PI » sob 10 lis 2007, 21:20

Witam; jest to rzeczywiście podwójny wzm. oper. Produkowany przez New Japan Radio Co. i tam tez jest dostepny datasheet. Oznaczenie prawidłowo wygląda tak: NJM2120, a JRC jest skrótem nazwy firmy. Proponuję tez sprawdzić, czy danych nie ma tu, na Elenocie - pewno są.
Sprawdziłem - jest.
PI

tomislaw
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: sob 10 lis 2007, 20:06
Lokalizacja: Końskie
Kontaktowanie:

Postautor: tomislaw » sob 10 lis 2007, 22:13

Dzięki. Zauważyłem w międzyczasie, że ktoś miał problem z innym scalakiem tej firmy na forum i też znalazłem datasheet. :) Pozdrawiam.


Wróć do „Identyfikacja elementów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości