Co to za układy.

Identyfikacja elementów na podstawie zdjęć i symboli, miejsca w układzie.
Jurek
Aktywny użytkownik 2
Aktywny użytkownik 2
Posty: 107
Rejestracja: ndz 18 kwie 2004, 13:34

Co to za układy.

Postautor: Jurek » pt 18 sty 2008, 0:31

Witam! Mam pytanie co to są za układy(podaję dokładny napis na układzie): 1.C240(następnie jakiś symbol)ESM6045AV
2.C727(następnie jakiś symbol)BYT260PIV1000.Chciał bym dowiedzieć się co to za układy,jaki jest ich schemat i parametry,czym je można zastąpić oraz gdzie je można kupić i w jakich są cenach.Za odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

PI
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 475
Rejestracja: ndz 29 paź 2006, 0:58
Lokalizacja: Pabianice

co to...

Postautor: PI » pt 18 sty 2008, 1:32

Witam; to produkty STM, czyli SGS-Thomson Microelectronics.
ESM6045 to tranzystor w układzie Darlington'a, BYT260PIV1000 to ultraszybka dioda dużej mocy. Dane pewno dostepne na stronie ST
www.st. com lub na datasheetarchive. com. Byc może są tez tu , na Elenocie w zbiorze danych.
Sprawdziłem - jest ESM6045 w Elenocie.
Co do dostepności - pewno będa kłopoty; proponuje sprawdzic, kto jest dystrybutorem STM w Polsce i ewentualnie z nim rozmawiać. Mozna sprawdzić w www.tme.pl. Elementy sa dośc mało typowe, niestety.
Aha - ewentualnie jeszcze Elfa.
Nowa info... przed chwilą załadowałem do upload'u Elenoty datasheet BYT260PIV1000, a dokładniej jest to zbiór danych dla kilku róznych ultraszybkich diod produkcji STM, w tym jest i ta. Na razie w wyszukiwarce może więc byc niedostepny, ale wystarczy wejśc w upload i tam sie go znajdzie.
PI

Jurek
Aktywny użytkownik 2
Aktywny użytkownik 2
Posty: 107
Rejestracja: ndz 18 kwie 2004, 13:34

Postautor: Jurek » pt 18 sty 2008, 10:32

Serdeczne dzięki za bardzo szybką odpowiedź i konkretną.Pozdrawiam.


Wróć do „Identyfikacja elementów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości