Co to za podzespoły ?

Identyfikacja elementów na podstawie zdjęć i symboli, miejsca w układzie.
ANUBIS
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: śr 31 gru 2003, 21:25

Co to za podzespoły ?

Postautor: ANUBIS » sob 22 sie 2009, 19:27

Witam

Poszukuję danych elementów :

S008 lub S00B lub 500B 5008 oraz drugi

CEO lub CE0

w obu obudowa SMD 5 wyprowadzeń 2 z jednej 3 z drugiej strony / w dostępnych mi katalogach nie znalazłem dokładnie typu ale są ok dwa razy mniejsze od standardowych SMD /

Oba te elementy występują w PDA Garmin iQue 3000 pomiędzy przyciskami pod wyświetlaczem po lewej stronie .

Rodzaj obudowy orginał ma inne wymiary podane poniżej pod obrazkiem :
Obrazek

/ moje dane pomiarowe z blędem suwmiarki 2.12x1.41x0.98 /

Dziękuję bardzo za jakąkolwiek pomoc w temacie bo garminek martwy i rozładowuje baterię :( a może ktoś dysponuje schematem w/w urządzenia to rozwiązało by pewnie cały problem :)

g259
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: pn 03 maja 2010, 22:50

Postautor: g259 » czw 06 maja 2010, 19:42

Witam

Znalazłem tylko tyle jak znajdę ten drugi to napisze

CEO 2SC3325 SOT-23 transistor Toshiba

Pozdrawiam

^Target
Aktywny użytkownik 2
Aktywny użytkownik 2
Posty: 217
Rejestracja: śr 21 sty 2004, 9:45
Lokalizacja: okolice Bielska-Białej
Kontaktowanie:

Postautor: ^Target » pt 07 maja 2010, 20:15

Owszem, 2SC3325 ma kod CEO, ale to zwykły tranzystor bipolarny w obudowie z 3 wyprowadzeniami. 5 nóżek to raczej stabilizator/wzmacniacz/coś bardziej kumatego niż tranzystor. Schematu łatwo nie uda się zdobyć, to nie tak popularne urządzenie jak telefon. Można próbować określić funkcję pełnioną w urządzeniu i później przekopać oferty producentów w tej kategorii. Niestety, każdy z nich stosuje swoje oznaczenia i nie są one w żaden sposób ustandaryzowane. Inna kwestia, jak później taki egzotyczny element zdobyć... Najprościej wyjdzie zdobyć/kupić uszkodzony egzemplarz takiego GPSa i zrobić przeszczep.
chciałeś zrobić wzmacniacz, a wyszedł jak zwykle ... mieszacz :/

"Eksperci nie mają monopolu na dobre rady" - Bob Pease
nie jestem żadnym specjalistą


Wróć do „Identyfikacja elementów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron