Pomocy. Jaki to producent?

Identyfikacja elementów na podstawie zdjęć i symboli, miejsca w układzie.
ZEMI
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: sob 21 sty 2012, 3:56

Pomocy. Jaki to producent?

Postautor: ZEMI » ndz 22 sty 2012, 15:20

kondensator.jpg
Kondensator nabicie
kondensator2.jpg
Kondensator bok

Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji tego kondensatora jak poniżej. podejrzewam, ze jest to panasonic sądząc po nabiciu na puszce , ale znaczek producenta jest inny. Jeśli ktoś z Was wie co to za producent bardzo proszę o podpowiedź.

PI
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 475
Rejestracja: ndz 29 paź 2006, 0:58
Lokalizacja: Pabianice

Re: Pomocy. Jaki to producent?

Postautor: PI » wt 24 sty 2012, 21:19

Witam; bardzo dawno mnie tu nie było. :D ...btw.. próbowałem dojść, czyje to logo; oczywiście pamietam ten znak, ale dokładnie nie potrafię przypisac go do żadnej marki. Jest to z pewnościa któraś z japońskich firm; ale - jeżeli wymaga wymiany, to jakie ma to znaczenie - dokładnie żadne!!! Po prostu wstawiamy inny kondensator o takich samych parametrach (lub nieco lepszych - np. 105st) i po problemie. Wątpliwości mozna miec wtedy, gdy jest to kondensator o szczególnych parametrach, związanych z niskim ESR, albo specyficzny "audiofilski"; ale tu raczej nie o to chodzi. Po prostu wstawmy nowy, sprawny element o właściwych parametrach (pojemność, napięcie pracy) i po problemie..
Powodzenia, PI.

vania
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 sie 2006, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Pomocy. Jaki to producent?

Postautor: vania » śr 01 lut 2012, 20:29

PI pisze:Witam; bardzo dawno mnie tu nie było. :D ...btw.. próbowałem dojść, czyje to logo; oczywiście pamietam ten znak, ale dokładnie nie potrafię przypisac go do żadnej marki.

Matsushita Panasonic
http://www.advanced-tech.com/ic_logos/ic_logos.htm
vania


Wróć do „Identyfikacja elementów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron