Co to za wtyk?

Identyfikacja elementów na podstawie zdjęć i symboli, miejsca w układzie.
gavi
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 41
Rejestracja: śr 22 sty 2003, 15:18

Co to za wtyk?

Postautor: gavi » pt 07 mar 2014, 11:10

Witam.
Tym razem mam troche nietypowy problem . Mianowicie poszukuję wtyczki do gniazdka znajdujacego się na płytce PCB. Niestety, producent płytki nie podał w dokumentacji ani standardu ani producenta gniazda. Nie udało mi się tez znaleźć odpowiedniej wtyczki u żadnego z dostawców typu TME, FarnellinOne, RSPOLAND itd. Znalazłem jedynie podobny wtyk na aukcji Świstaka, jest tam opisany jako UNITR-ELTRA. Podobne wtyki były też używane nagminnie w magnetowidach Philipsa systemu Video2000.
Płytka do której jest mi potrzebny ten wtyk ( w ilości co najmniej kilkunastu - kilkudziesięciu sztuk) jest z produkcji bieżącej i na pewno wtyki te są gdzieś wytwarzane.
Załączam zdjęcie zblizonego wtyku, o innej ilości pinów. Ja poszukuję wtyków o 10-ciu pinach.
Byłbym zobwiązany za wszelkie informacje o producentach, dystrybutorach i nazwach pod którymi mogę znaleźć takie wtyki
Załączniki
zlacze unitra 6 pin.jpg
96953562_1024-1.jpg
pozdrawiam
W.

vania
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: wt 08 sie 2006, 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Co to za wtyk?

Postautor: vania » pt 14 mar 2014, 15:38

gavi pisze:Witam.
Byłbym zobwiązany za wszelkie informacje o producentach, dystrybutorach i nazwach pod którymi mogę znaleźć takie wtyki


http://www.tomic.home.pl/zlacza.html
vania


Wróć do „Identyfikacja elementów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron