1MO365R

Identyfikacja elementów na podstawie zdjęć i symboli, miejsca w układzie.
gavi
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 41
Rejestracja: śr 22 sty 2003, 15:18

1MO365R

Postautor: gavi » śr 23 cze 2004, 13:27

Witam
W przetwornicy zasilającej odtwarzacz DVD spotkałem się z czymś o oznaczeniu 1MO365R (lub 1M0365R) pracującym jako element wykonawczy. Ma toto cztery nogi - jedna na masie, druga połączona jest z transformatorem przetwornicy jak klasyczny kolektor tranzystora, na trzecią podawane jest napiecie referencyjne z dodatkowego uzwojenia pierwotnego (też w miarę klasyczne) natomiast na czwartą podawany jest sygnał z transoptora przekazujacego informację o stanie napięc w części wtórnej ( kontroluje dwa napięcia oraz włącznik).
Niestety Internet na temat tego elementu milczy - znalazłem tylko jedną stronę (chyba koreańską) ale niestety bez wersji angielskiej, na której cos na ten temat jakoby miało być.
Przetwornica próbkuje i bez analizy działania może być trudno.(Uszkodzenia trywialne juz sprawdziłem). Czy ktoś dysponuje jakimiś danymi na temat tego cuda?
Pzdr.
W
pozdrawiam
W.

Gość

Postautor: Gość » czw 24 cze 2004, 9:22

Znalazłem po znaku producenta. Element nazywa się KA1M0365R. Poniewaz jest dośc ciekawy i jest stosowany w popularnym sprzęcie , prześle dane i note aplikacyjną na UPLOAD
Pozdrawiam.
W


Wróć do „Identyfikacja elementów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości