jak zamontować BLAUPUNKTA San Marino RCR 127

Tematy związane z serwisem i naprawą urządzeń (TV, audio, SAT, telefony i inne..)
gucio
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: sob 07 maja 2005, 10:45
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

jak zamontować BLAUPUNKTA San Marino RCR 127

Postautor: gucio » sob 07 maja 2005, 11:28

CZEŚĆ. Mam gorącą prośbę o pomoc w zamontowaniu radia.Mam starą FIESTĘ, dokupiłem kieszeń z kablami, próbowałem podłączyć wg. oznaczenia kabli czyli CZERWONY-POWER+12V,oraz CZARNY -masa.-nie działało.A jak podłączyłem do ŻÓŁTEGO-BAT +12V oraz do CZARNEGO -masy.-zaczęło działać,potem jak zacząłem montowac kieszeń na stale przestało,i nie wiem,czy cos żle podłączyłem?W samochodzie znalazłem kabel z napięciem i masą (wczesniej było na nich połączone stare radio) sprawdziłem to żarówką -świecila.bezpiecznik wygląda na dobry,a radio jakby nie dostawało prądu.Może są jakieś specjalne połaczenia?prosze o pomc :cry:
początkujący

kiwu
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 6
Rejestracja: śr 20 sie 2003, 22:19
Lokalizacja: Kielce

Postautor: kiwu » sob 07 maja 2005, 12:15

Do zasilania przeznaczone zazwyczaj trzy przewody
Czerwony (Power + 12V) podłącz w miejscu gdzie +12V pojawia się po włączeniu stacyjki, Żółty tzw. (Podtrzymanie +12V) łączysz razem z zasilaniem +12V, oraz czarny masa. Ale skoro radio pracowała przed montażem do kieszeni to może masz jakaś przerwe w instalacji albo coś nie kontaktuje.

PI

Blaupunkt

Postautor: PI » sob 07 maja 2005, 14:12

Witam; zdarza się, że radio niezbyt dokładnie pasuje do kieszeni, t zn.
styki radia nie łacza się dokładnie z gniazdem w kieszeni, (kieszen bywa o kilka mm za długa)sam tak miałem.
Jest to sprawa trudna do usunięcia, ale można wtyk z pominięciem kieszeni włozyc do radia - to taki pólśrodek.
PI


Wróć do „Serwis urządzeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 46 gości