..:: Mikrowieża PHILIPS MC 90 - POMÓŻCIE ::..

Tematy związane z serwisem i naprawą urządzeń (TV, audio, SAT, telefony i inne..)
m@r36w
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: ndz 15 maja 2005, 19:10
Lokalizacja: Kielce
Kontaktowanie:

..:: Mikrowieża PHILIPS MC 90 - POMÓŻCIE ::..

Postautor: m@r36w » ndz 15 maja 2005, 19:22

Witam :!:

Moja dziewczyna posiada mikrowieże PHILIPS MC90,
posiada ona odtwarzanie plików MP3.
Ma również funkcję nagrywania płyt CDR AUDIO i CDRW AUDIO.
Niestety jest założona jakaś blokada na nagrywanie płyt CDR z płyt MP3. Nie chodzi mi tu o nagrywanie płyt MP3 tylko o nagrywanie z płyt MP3.
Do tej pory jedynym sposobem jaki wymyśliliśmy to podłączenie zewnętrznej odtwarzarki MP3 lub komputera do wieży jako zewnętrzne źródło nadawania sygnału.

Moje pytanie dotyczy tej blokady, czy jest jakaś możliwość odblokowania tej blokady, i w jaki sposób trzeba to zrobić. :?: Czy to jest wina oprogramowania, czy też może trzeba pokombinować cosik z elektroniką:?:

PROSZĘ O POMOC!!!!!

Za wszelkie uwagi z góry WIELKIE DZIĘKI :!:

mielinski
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 99
Rejestracja: wt 04 sty 2005, 14:38
Lokalizacja: Częstochowa
Kontaktowanie:

Postautor: mielinski » ndz 29 maja 2005, 16:42

Racjonalny tok myślenia każe mi zauważyć, że cała płyta z MP'trójkami nie mieści się na AUDIO-CD. Wynika z tego, że nie ma żadnej blokady, lecz po prostu wieża nie ma funkcji nagrania poszczególnych MP'trójek na płytę AUDIO-CD lub uznaje, że i tak ta muzyka nie "zmieści" się na płytę AUDIO-CD (jeśli to drugie, to radzę spróbować nagrywania w trybie Joliet). Może się mylę (jeśli tak jest, niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu), ale wszystko wskazuje na to, że mam rację.


Wróć do „Serwis urządzeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron