STRACIŁEM KOD DO RADIA

Tematy związane z serwisem i naprawą urządzeń (TV, audio, SAT, telefony i inne..)
piotrtoja
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: śr 02 sie 2006, 15:26

STRACIŁEM KOD DO RADIA

Postautor: piotrtoja » śr 02 sie 2006, 15:33

PODCZAS NAPRAWY KLIMATYZACJI MECHANIK W MOIM MERCEDESIE KLASY A-140 ODŁĄCZYŁ AKUMULATOR I ROZKODOWAŁ MI RADIO KOD NIESTETY ZAPODZIAŁEM. PROSZĘ O POMOC W ROZWIĄZANIU TEGO PROBLEMU.JAZDA BEZ WŁĄCZONEGO RADIA DOPROWADZA MNIE DO SZAŁU. :roll:

diodus
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 99
Rejestracja: czw 17 lis 2005, 19:52
Lokalizacja: Wrocek
Kontaktowanie:

Postautor: diodus » śr 02 sie 2006, 19:12

1. Pisanie wielkimi literami to krzyk...Uszy nas juz bolą.
2. Jak wszystko jest legalne - to w serwisie mercedesa na pewno mają sposób na odkodowanie radyjka. Wystarczy podeprzeć się legalnymi papierami.

rallus
Aktywny użytkownik 2
Aktywny użytkownik 2
Posty: 133
Rejestracja: ndz 10 paź 2004, 19:52
Lokalizacja: Knurów

Postautor: rallus » śr 02 sie 2006, 21:35

Tak jak pisał poprzednik, jeśli samochód był fabrycznie wyposażony w radio i był kupiony w kraju to bierzesz dowód rejestracyjny i jedziesz do pierwszego z brzegu dilera mercedesa i tam na miejscu ci wszystko załatwią. Tak było przynajmniej w w moim przypadku w serwisie Renault.

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » śr 02 sie 2006, 23:44

Zawsze tak jest, a wszyscy wzruszaja nas glodnymi kawalkami jak to kupili samochod i poprzedni wlasciciel nie dal kodu, albo odlaczyli akumulator, tudziez wyjeli zeby costam... a radio jeszcze cieple :]
Pozdr.

piotrtoja
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: śr 02 sie 2006, 15:26

kod do radia

Postautor: piotrtoja » pt 04 sie 2006, 13:06

dziękuję za odpowiedzi na mój apel .znalazem kod w najmniej szukanym miejscu .

DANThE
Piszący użytkownik 1
Piszący użytkownik 1
Posty: 38
Rejestracja: pt 28 lis 2003, 18:16
Kontaktowanie:

Postautor: DANThE » pn 07 sie 2006, 11:14

Witam !!

movzx napisał: "Zawsze tak jest, a wszyscy wzruszaja nas glodnymi kawalkami jak to kupili samochod i poprzedni wlasciciel nie dal kodu, albo odlaczyli akumulator, tudziez wyjeli zeby costam... a radio jeszcze cieple :] "

Otóż sam miałem dwa przypadki, radia które siedziały w autach sprowadzonych z zachodu, w obu przypadkach moi kumple, radia chodziły w tych autach bez problemu do momentu odłączenia aku w pierwszym przypadku, a kompletnego rozładowania w drugim. Uważam że nie można brać każdego za złodzieja lub pasera, takie przypadki jak w temacie też się zdarzają. Ja byłem pewien co do legalności tych radyjek, chyba że ktoś razem z autami...

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » wt 08 sie 2006, 2:08

Chyba za bardzo uogolnilem.
Nie zamierzam brac kazdego za zlodzieja, po prostu bywam troche podejrzliwo-sceptyczny, i tyle... chyba im dluzsza historia, tym bardziej ;)
Pozdr.


Wróć do „Serwis urządzeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron