Sony xperia z3 dual sim czarny ekran + aplikacja została zatrzymana

Tematy związane z serwisem i naprawą urządzeń (TV, audio, SAT, telefony i inne..)
centos
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: sob 30 gru 2017, 2:18

Sony xperia z3 dual sim czarny ekran + aplikacja została zatrzymana

Postautor: centos » sob 30 gru 2017, 2:19

Witam, posiadam telefon sony xperia z3 dual sim dzisiaj kiedy byłem na dworze a było zimno chciałem sprawdzić godzinę więc włączyłem ekran na chwile ale widziałem że coś się już przycinał telefon przychodzę do domu chcę włączyć telefon i nic używam volume- i power włączył się ale jest czarny ekran i powiadomienie niestety, proces com android.phone został zatrzymany. Gdy naciskam OK jest drugie powiadomienie niestety, aplikacja interfejs została zatrzymana, miałem już tak wcześniej ale jak telefon działał i był normalny ekran tylko że było powiadomienie niestety aplikacja usługi google play została zatrzymana. Więc już nie wiem co zrobić próbowałem połączyć telefon z komputerem na którym mam program sony companion i chciałem zrestartować telefon do ustawień fabrycznych lecz nie mogę, ponieważ mam ustawiony kod, a w programie nie da się go wpisać ;/

Wróć do „Serwis urządzeń”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron