Kolumny - ulepszenie

Luźne tematy powiązane z pracą i pasją elektronika
pite14
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 44
Rejestracja: czw 09 lut 2006, 18:36

Kolumny - ulepszenie

Postautor: pite14 » sob 11 lis 2006, 19:42

Siemanko,powiedzcie mi co może dać usztywnienie kolumn od wewnątrz np.kołki.Mam jak już każdy wie ALTUSY 110 na gumowych resorach.I powiedzcie mi jeszcze jak można za darmo stunningować te kolumny bo basu za mało.Prosze o odpowiedź.PODROWIENIA.

bruns
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 7
Rejestracja: sob 17 mar 2007, 0:04
Lokalizacja: B-stok
Kontaktowanie:

Postautor: bruns » czw 03 maja 2007, 16:01

Proste założyc rury baseflex w miejse otworów stratnych . Bas się poprawi

BCL
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: wt 15 maja 2007, 22:21
Lokalizacja: Strzelce Krajeńskie

Ulepszenie

Postautor: BCL » śr 16 maja 2007, 21:50

Witam ! Jezeli to jest polski wzmacniacz ,prosze wymienić tranzystory przedwzmacniacza na BC550 bez zadnych zmian ukladowych . Warunek - aby tranzystory lewego kanału odpowiadały wzmocnieniem swoim odpowiednikom w kalale prawym . Można to dobrać prostym miernikiem z bazaru za trzy dychy . Kupujemy trzydzieśći sztuk , i śmiało wybierzemy trzy pary . Zalecam by były to BC 550C . Potem proszę wymienić wszystkie kondensatory przedwzmacniacza na tantalowe (maly tangens strat ) Po takim remoncie szumy spadną tak ze ten sprzęt odżyje , i można bedzie poprobowac korekcji basow kondensatorami odpowiedzialnymi za tę sprawę . Poprawilem tak już chyba wszystko co Polacy zbudowali i niech się schowa inny sprzęt! Cudze chwalicie... A Toski AWS 303 nic nie przebije . Pozdrawiam BCL
Władek

bruns
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 7
Rejestracja: sob 17 mar 2007, 0:04
Lokalizacja: B-stok
Kontaktowanie:

Postautor: bruns » śr 16 maja 2007, 22:31

BCL coś ci się pomieszało . pite prosi o poradę jak za darmo ztuningować kolumny aby bas sie poprawił a Ty piszesz o modernizacji wzmaka !


Wróć do „Inne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron