Katalog elektroniczny

Luźne tematy powiązane z pracą i pasją elektronika
destructor0
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 22 gru 2004, 14:14
Lokalizacja: Hindenburg - Zabrze
Kontaktowanie:

Katalog elektroniczny

Postautor: destructor0 » śr 22 gru 2004, 14:18

mam pytanie. Jestem uczniem 3 klasy technikum elektronicznego i potrzebował bym katalog podzespołów elektornicznych -np taki jak ELFA- jednak niemam zadnej działalności by dostać taki katalog od tej firmy, natomiast by kupis taki katalog trzeba wydac strasznie duzo pieniędzy


Może ktos z was wie gdzie mozna dostac taki katalog - niekoniecznie nowy (moglby byc nawet do 7 lat ) ale za niewysoką cene

Gość

Postautor: Gość » wt 28 gru 2004, 21:13

Na www.elektroda.pl są elektroniczne katalogi. Jeżeli takie też Cię interesują to możesz sobie pościągać

lechum77
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 8
Rejestracja: sob 29 sty 2005, 15:30
Lokalizacja: Mazowieckie

to proste

Postautor: lechum77 » pt 18 mar 2005, 22:26

Zeby dostać katalog z Elfy wcale nie trzeba mieć zarejestrowanej działalności trzeba podać tylko fikcyjną nazwę firmy cokolwiek i przyśłą jeżeli tylko będąmieli taki katalog na stanie - trzeba sie spieszyc .

destructor0
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 22 gru 2004, 14:14
Lokalizacja: Hindenburg - Zabrze
Kontaktowanie:

Postautor: destructor0 » pt 18 mar 2005, 23:50

tak już otrzymałem katalog pisząc na maila ELFY czy jest taka możliwośc i dostałem :)

szyjan
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 14
Rejestracja: czw 27 lut 2003, 12:35
Lokalizacja: Katowice

Katalogi CD

Postautor: szyjan » czw 24 mar 2005, 21:34

Dwa lata temu jak podłaczyłem stałe łacze do netu to przegrzebałem strony producentów elementów elektronicznych.
Najpięrw ściagałem całe witryna WWW potentatów z elektroniki, potem jak f-ma NatinalSemiconduktor zablokowała mi IP na swoim serwerze to zacząłem robić to ostrożniej.

Jak okazuje się wiele z firm oferuje nie tylko darmowe elementy (zobacz np. układy f-my MAXIM na alegro to wszystko pochodzi z tzw. sampli), można także za friko otrzymać firmowe katalogi na Cd.
W znakomitej wiekszości na stronie www producenta znajdziesz formulasz po wypełnieniu którego otrzymasz płytę CD z najnowszym katalogiem

Nie bedę wymieniał firm jakie odpowiedziały na moja prośbę, ale w ciagu 10 dni otrzymałem prawie 50 płyt Cd, poza kilkom aprzypadkami gdy dostałem paierowe katalogi

Pozdrawiam

destructor0
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 22 gru 2004, 14:14
Lokalizacja: Hindenburg - Zabrze
Kontaktowanie:

Postautor: destructor0 » pt 25 mar 2005, 10:25

o na płycie CD jeszcze lepsze rozwiązanie i chyab tańsze dla poroducenta.
Jeśli mógł bym prosić o nazwe jakiejś firmy wysyłającej takie katalogi....... destructor0@gmail.com

PS: Mam 50 zaproszeń do kont pocztowych google - 1 GB chętnych prosze na maila


Wróć do „Inne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 2 gości

cron