Panasonic A360 jakie płyti odtwarza?????

Zagadnienia związane z hardware i software
aga_b
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: czw 24 mar 2005, 10:13
Kontaktowanie:

Panasonic A360 jakie płyti odtwarza?????

Postautor: aga_b » czw 24 mar 2005, 10:18

Pomóżcie mi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam problem z odtwarzaniem płyt nagrywanych na nagrywarce komputerowej, powiedzcie jakie płyty najlepiej kupywać żeby były odtwarzane w panasonicu A360 ??????? :( :( . Piszcie do mnie na emaila: aga_praca@poczta.fm lub gg 1040662. Dzięki
aga_b

Gość

Postautor: Gość » wt 31 sty 2006, 16:19

Ja tez nie moge odsluchac plyt CD-R nagranych na wypalarce komputerowej.

Pomocy !!!!

PI

Postautor: PI » wt 31 sty 2006, 21:33

Witam; mogą byc dwie przyczyny - nieodpowiednie parametry nagrywania płyt ( przede wszystkiem predkośc transferu przy nagrywaniu), może byc winna aplikacja odpowiedzialna za proces nagrywania i wreszcie wyeksploatowany laser w odtwarzaczu. Własnie często się tak zdarza, że normalne płyty są czytane prawidłowo, a kopiowane róznie - czasem dobrze, czasem z problemami, czasem wcale.
Wtedy dobrze jest wziąć płytę i wsadzić ja na w miare nowy i pewny odtwarzacz i wszystko sie wyjasni. Sam miałem taki zgryz, bo normalna aplikacja do nagrywania CD-R wypalała płyty, których nie dało sie odczytać, natomiast aplikacja Audio CD wypalała bez zarzutu. Z tym, że szybkośc wypalania audio ustawiała się samoczynnie na 4x.
PI

diodus
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 99
Rejestracja: czw 17 lis 2005, 19:52
Lokalizacja: Wrocek
Kontaktowanie:

Postautor: diodus » śr 01 lut 2006, 11:32

Problem z obecnymi nagrywarkami jest taki że większość ma minimalną prędkość x4, a nie zdziwił bym się gdyby x8. Można popróbować różnymi aplikacjami od Nero począwszy poprzez Feurio na EAC skończywszy. Oczywiści najlepiej X4 lub niżej. Zaś co do płyt - to chyba sam musisz popróbować. Ja mam to szczęscie że jedyne problemy jakie miałem to sypiące się z czasem płytki na nośniku "prodisc". Oczywiście zakładamy że nagrywarka jest 100% sprawna. Dodatkowo radziłbym na próbę nagrać płytki na innej wypalarce.


Wróć do „Komputery, oprogramowanie i internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 3 gości

cron