Karta Intel ® PRO/Wireless 2200BG Network Connection nie w

Zagadnienia związane z hardware i software
ryszard
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 98
Rejestracja: wt 31 paź 2006, 3:48
Lokalizacja: Koszalin

Karta Intel ® PRO/Wireless 2200BG Network Connection nie w

Postautor: ryszard » sob 24 mar 2007, 0:33

Witam . Od pół roku jestem posiadaczem laptopa FUJITSU SIEMENS i mam następujący problem : posiadam Neostradę z Liveboxem do której muszę łączyć się za pomocą USB Wi Fi - oto jego dane :
USB WI FI FCC ID : M4Y-XG-760A
MODEL : XG-760A
SAGENM P/N 188974647 … i łączę się bez problemów .
Natomiast posiadaną kartą wewnętrzną WI FI mimo licznych prób jak dotychczas nie udało mi się uruchomić z Liveboxem lub jak to nazwać skonfigurować , dane karty WI FI :
Intel ® PRO/Wireless 2200BG Network Connection .
W biosie Wireless mam ustawione na Enable i IP i DNS uzyskaj automatycznie .
Bardzo proszę o pomoc bo moje próby jak dotychczas zakończyły się niczym .
Pozdrawiam .

ryszard
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 98
Rejestracja: wt 31 paź 2006, 3:48
Lokalizacja: Koszalin

Temat postu: Karta Intel ® PRO/Wireless 2200BG Network Conn

Postautor: ryszard » ndz 25 mar 2007, 13:47

Z powodu braku odpowiedzi opiszę bardzo krótko co zrobiłem : zalogowałem się do Neostrady przez skrót Konfiguracja i logowanie – admin i hasło – admin ; w zakładce adresy MAC - dodaj , dodałem adres mojej karty Wireless , i wyłączyłem WEP . Karta zaczęła widzieć sieć i po przyciśnięciu na Liveboxie przycisku (chyba akceptacji , lub logowania ) moja karta Wireless połączyła się z Liveboxem , mogę przeglądać internet , ale !!! gdy chciałem wejść przez skrót konfiguracji w konfigurację Neostrady to nie mogłem wejść ( i na żadne inne próby nie dano mi czasu „bo musimy jechać”) , i tutaj mam pytanie i prośbę o jak najprostszą odpowiedź , bo w tym temacie dopiero chcę się rozeznać , a w odpowiedziach są terminy raz że fachowe , to i nie bardzo (na te chwile) wiem gdzie je szukać lub zmieniać . Jak tylko będę miał bardziej spokojne chwile to poodpisuję dokładniej . Tak więc bardzo proszę o pomoc i uporządkowanie mojej zerowej fachowości .
Pozdrawiam .


Wróć do „Komputery, oprogramowanie i internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 8 gości

cron