jaki kolektor danych?

Zagadnienia związane z hardware i software
damiano
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 paź 2013, 10:01

jaki kolektor danych?

Postautor: damiano » pn 14 paź 2013, 10:22

cześć,
proszę Was o pomoc w decyzji dotyczącej zakupu kolektora danych. Ponieważ wprowadzamy w firmie nową metodę inwentaryzacji przy pomocy kodów kreskowych i tych właśnie kolektorów, muszę zdecydować, jakie urządzenie kupić. I tu moje pytanie do Was- kupić zwykły przyciskowy kolektor, taki jak ten http://sklep.smartmedia.com.pl/p/14/3/c ... nale-.html, czy rozejrzeć się za tymi bajeranckimi dotykowymi? Zależy mi na czymś dobrym i tanim, teraz jest pełno takich fajnych dotykowych, jednak ich cena też jest "fajna". Zastanawiam się, czy nie lepiej po prostu kupić taki zwykły połowę tańszy, skoro on nie ma być na pokaz tylko do pracy? Tylko czy z kolei te dotykowe nie są już zbyt przestarzałe? (czyt. będą szybko się psuły) Co zrobilibyście na moim miejscu?

lustful-rat
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 85
Rejestracja: wt 04 maja 2010, 19:10

Re: jaki kolektor danych?

Postautor: lustful-rat » śr 16 paź 2013, 20:55

Wszystko zależy jak mocno będzie ten sprzęt używany i w jakich warunkach (kurz,wilgoć). No i nie oszukujmy się, od tzw. kultury technicznej pracowników także.

damiano
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 paź 2013, 10:01

Re: jaki kolektor danych?

Postautor: damiano » pt 18 paź 2013, 8:26

to ma być kolektor na tzw "potrzeby biurowe", nie będą to raczej ciężkie warunki typu wilgoć czy mocne zakurzenie. A pracownikom chyba nie mogę nic zarzucić ;)

lustful-rat
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 85
Rejestracja: wt 04 maja 2010, 19:10

Re: jaki kolektor danych?

Postautor: lustful-rat » pt 18 paź 2013, 21:13

Ja bym kupił jakieś zwykłe. No chyba, że to bardzo "prestiżowe" biuro i każdy pracownik chodzi z wielkim jak łopata firmowym smartfonem - wtedy "nie wypada" mieć czegoś z guzikami ;)

damiano
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 paź 2013, 10:01

Re: jaki kolektor danych?

Postautor: damiano » pn 21 paź 2013, 15:07

nie jest to jakieś wielce prestiżowe biuro :), także sprzętu nie chcę kupować na pokaz. Zależy mi na tym, żeby był to dobry i w miarę tani sprzęt, a jego wygląd jest zdecydowanie na 2 miejscu. Myślisz, że ten Cipherlab by się sprawdził?

lustful-rat
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 85
Rejestracja: wt 04 maja 2010, 19:10

Re: jaki kolektor danych?

Postautor: lustful-rat » pn 21 paź 2013, 20:03

Jasne, że tak. Nie ma co przepłacać a i tak posłuży lata.


Wróć do „Komputery, oprogramowanie i internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron