Tuner Aver Media + kamera

Zagadnienia związane z hardware i software
andrea88
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 5
Rejestracja: wt 20 sty 2004, 21:02
Lokalizacja: Dolny Sląsk
Kontaktowanie:

Tuner Aver Media + kamera

Postautor: andrea88 » czw 22 sty 2004, 0:00

--------------------------------------------------------------------------------

Posiadam komp, w konfiguracji athlo 1700+XP płyta soltek 256DDR,kartę Avermedia 303. Podłączyłem kamerę panasonic SVHS na jej wejście .uruchomiłem capturing i chciałem połączyć się do netmeetinga ,niestety nie widzi VIDEO,. Po otwarciu Narzędzia nie widzi video pomimo ustawienia capture na avermedia.W zakładce narzędzia /opcje nie podświetlone żródlo sygnału .Ściagnąłen nowe sterowniki które mi nic nie dały.Robiłem też próby na wejściu kompozyt, też bez efektu .Pomimo że karta świetnie przechwytuje izapisuje na dysk .Robiłem filmy na płytach z bardzo dobrą jakością.Z tym problemem nie mogę sobie poradzić.Proszę o pomoc . Na messendzerze video uruchamia się od razu . Pozdrawiam.

karol100
Raczkujący użytkownik 4
Raczkujący użytkownik 4
Posty: 22
Rejestracja: sob 20 sty 2007, 20:53
Lokalizacja: mława
Kontaktowanie:

Postautor: karol100 » sob 20 sty 2007, 21:20

ja też miałem taki problem ale rozwiązałem go.
musisz poprzestawiać w panelu sterowania wszystko na takie jakie chcesz. tzn - jeśli w czasie filmu ma działać mikrofon kamerki to tak ustaw a np przy Skype zwykły mikrofon. nic więcej nie trzeba bo to nie wina sterowników


Wróć do „Komputery, oprogramowanie i internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron