Dyktafon i nieszczesliwy format dzwieku... :(

Zagadnienia związane z hardware i software
adam9620
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: czw 13 sty 2005, 23:34

Dyktafon i nieszczesliwy format dzwieku... :(

Postautor: adam9620 » czw 13 sty 2005, 23:42

Czesc! Pierwszy raz zawitalem tutaj :)
Mam player mp3 z dyktafonem ( Zoltrix Z-cyber Macer 128MB) i po przegraniu na komputer pliku nagranego przez dyktafon, stwierdzilem, ze jest to plik *.act :shock: Odtwarzany u mnie przez photoshopa, czyli praktycznie nieodtwarzany. Nie mam zadnego oprogramowania do zmiany tego formatu. Poradzicie cos? Chcialbym z tego jakies audio zrobic. :?

PI

*.act

Postautor: PI » pt 14 sty 2005, 1:29

Witam. Coś znalazłem: www.geocities.com/sound_converter

mihu

podobno to latwe

Postautor: mihu » śr 09 lut 2005, 20:32

wystarczy zmienic rozszerzenie plikow na *.wav (dzwiekowy) - podobno dziala - przymierzam sie do tego plajera i cos takiego wyczytalem :)
prosze o informacje ile czasu chodzi ten odtawrzacz na baterii?? (alkalicznej czy akumulatoru)

pozdrawiam
mihu zawmi@wp.pl

gosc

Postautor: gosc » pt 18 lut 2005, 17:51

kolo 7h naakumulatorku 850mA
jak sie wgra nowego biosa do playerka to ma opcje nagwywaj w wav poza tym z cd od prosducenta jest dostarczony program konwenterujacy

milionka
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: pn 28 mar 2005, 23:29

pomocy

Postautor: milionka » pn 28 mar 2005, 23:31

Witajcie błagam pomóżcie mi też mam ten dyktafon i zrobilam wszystko tak jak opisujecie ale jak juz chce konwertowac to wyskakuje mi :can't find above file, please copy it to %s. tak ten % jest specjalnie to nie literówka no i nie mam pojecia co z tym dalej zrobić a już jestem na skraju wyczerpania nerwowego. :cry: Błagam pomóżcie


Wróć do „Komputery, oprogramowanie i internet”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 46 gości