Dawcy cyfry,polstau itp!!

Przeniesione i usunięte tematy niezgodne z regulaminem.
hefalump3
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 6
Rejestracja: pn 30 sty 2006, 15:24

Dawcy cyfry,polstau itp!!

Postautor: hefalump3 » pn 30 sty 2006, 15:30

Witam!! Mam własnego dawce cyfry,ale jakoś jest niezadawalająca!! Więc jęsli ktoś morze to prosze o informacje o innych dawcach!! PROSZE!! jak coś to jeszcze jest e-mail hefalump3@o2.pl

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » śr 01 lut 2006, 23:18

Mam niejasne wrazenie ze takie publiczne opisywanie dzialan niezgodnych z prawem (czego by o tym prawie nie sadzic) jest troche zenujace.
Poza tym pan "hefalump3" wykazuje wybitnie roszczeniowa postawe...
Stworzenie 3 tematow (z ktorych zreszta 2 sa o oszukiwaniu cyfry) - to chyba nie za wielki dorobek. Moj komentarz nie dotyczy wylacznie jednej osoby. Takie ogolne przemyslenie...
Pozdr.
PS. Na dodatek ta ortografia...
PS.2. A moze niepotrzebnie sie czepiam??

hefalump3
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 6
Rejestracja: pn 30 sty 2006, 15:24

czyfra

Postautor: hefalump3 » sob 04 lut 2006, 12:22

A ty masz chyba za duzo kasy!! karzdy kombinuje jak morze!! i co ty tu robisz

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » sob 04 lut 2006, 13:45

Mysle ze dyskusja na temat wybitnie "peerelowsko-pegeerowskiego" (nie obrazajac nikogo) myslenia "KaRzdy kombinuje jak moze" wykracza poza ramy tego forum. Skomentuje tylko tyle ze dzieki temu wlasnie mamy jak mamy - bo jest mnostwo ludzi ktorzy nie widza poza koniec wlasnego nosa.
PS. Nie mam za duzo kasy. Po prostu nie ogladam telewizji. A "kombinowaniem" - tyle ze nie jest to kombinowanie "jak moge" - jesli juz takowe nastepuje nie chwale sie publicznie.

Matias

Dawcy cyfry

Postautor: Matias » sob 04 lut 2006, 16:31

Szanowny Panie movzx, u hefalumpa 3, w zdaniu "karzdy kombinuje jak morze" nawet morze jest Bałtyckie. Pozdrawiam !

hefalump3
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 6
Rejestracja: pn 30 sty 2006, 15:24

Cyfra

Postautor: hefalump3 » sob 04 lut 2006, 22:57

Właśnie Pan movzx nalerzy do takich ludzi którzy są zarozumieli!! Uwarzają sie za ideał a innych potrafią tylko krytykować!! Więc jeżeli Panu nie odpowiada temat,to po co Pan się tu nawet pchał?? pokrytykować innych ludzi?? bo najwyrażniej tak!! a z Pańskimi pogladami to ić na inne forum!! A do mojej ortografi,to wiem że jest dużo do powiedzenia!! Karzdy radzi sobie jak moze!!

Andy
Administrator
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: pn 25 lis 2002, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Andy » ndz 05 lut 2006, 0:04

Temat zamykam, a koledze który go rozpoczął przypominam, że na tym forum nie ma miejsca na sprawy niezgodne z prawem.


Wróć do „Kosz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron