Protel Dxp Tutorial PL he he kto chce ?

Komputer wraz z oprogramowaniem wspomagającym projektowanie stał się częścią życia elektronika.
Pawka
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 mar 2005, 16:57
Kontaktowanie:

Protel Dxp Tutorial PL he he kto chce ?

Postautor: Pawka » sob 05 mar 2005, 17:09

Już niedługo skończę Tutoriala do Protela DXP po polsku - od podstaw. Chętnych zapraszam na moją stronę http://www.softpasm.toya.net.pl/
Pawka

MarekM
Aktywny użytkownik 1
Aktywny użytkownik 1
Posty: 86
Rejestracja: śr 24 lis 2004, 18:51
Kontaktowanie:

STRONKA???

Postautor: MarekM » ndz 06 mar 2005, 17:17

Nie reklamuj pustej strony. Jak do tej pory nic tam nie ma. Życzę weny twórczej.
marecki

Gość

Postautor: Gość » ndz 06 mar 2005, 19:49

Kolego ale ja nie powiedziałem że to jest na mojej stronie czytaj uważnie !!!. Poza tym strona nie jest pusta.

Pawka
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 mar 2005, 16:57
Kontaktowanie:

Postautor: Pawka » pn 07 mar 2005, 21:17

Żeby nie być gołosłownym umieściłem na mojej stronce w dziale News link pozwalający ściągnąć pierwsze trzy strony w wersji surowej i nie ostatecznej. Staram sie pisać tego Tutoriala w sposób zrozumiały dla wszystkich, bardziej zawansowani użytkownicy mogą sobie darować pewne fragmenty . Jak skończę Tutoriala dam znać na Forum. Umieszcze go albo na stronce albo na moim FTP. p.s. Moja stronka jest w budowie (ciągły brak czasu) i nie wszystko co chciałbym na niej umieścić już jest, ale MarekuM ja tez nie lubie reklam i powtarzam strona nie jest pusta, nie przejrzałeś wszystkich działów. Z chęcią obejrzę twoją sronkę www :) Pozdrowienia Pawka.
Ostatnio zmieniony pn 07 mar 2005, 22:05 przez Pawka, łącznie zmieniany 2 razy.
Pawka

Pawka
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: sob 05 mar 2005, 16:57
Kontaktowanie:

Postautor: Pawka » pn 07 mar 2005, 21:20

Jak zwykle zjadłem literkę :? e chyba jednak nie.
Pawka

Gość

Protel dxp

Postautor: Gość » czw 10 mar 2005, 13:16

Wszedłem na stronkę i pobrałem udostępnione trzy strony Tutoriala no teraz już wiem jak przynajmniej mam zacząć z tą kobyłą. Czekam z niecierpliwością jak skończysz. Pozdrowienia Andy

Gość

Protel Dxp

Postautor: Gość » czw 10 mar 2005, 13:20

Aha zapomniałem ten facet MarekM chyba jest ślepy strona wcale nie jest pusta fajne są fotki Andy

Gość

Postautor: Gość » ndz 10 kwie 2005, 0:10

Fajno gosciu zachwalal tutoriala, a teraz wsawil linka i opyla na allegro..
Nieladnie, trza tak bylo od razu a nie sciemniac :P

a tak na marginesie, majatku to z tego nie bedzie ;)


Pozdrowka

Gość

Postautor: Gość » śr 13 kwie 2005, 18:17

O ile pamiętam, kilka lat temu pojawiła się dość dobra instrukcja do Protel DXP (Altium) w EP lub EdW...w każdym razie kraków już ktoś kiedyś budować zaczął, a instrukcja o której wspominam, pozwalała na utworzenie własnego projektu przez amatora od A do Z. Wystarczy poszukac.
Kompletny Tutorial znajduje się równiż w samym pakiecie narzędziowym Protel DXP 8)
Gość.

Dość

Postautor: Dość » czw 14 kwie 2005, 15:34

troche przesada z tą ceną powodzenia życze. osobiście nawet za za 10zł bym nie kupił.


Wróć do „Oprogramowanie wspomagające projektowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron