Programator-jaki

Komputer wraz z oprogramowaniem wspomagającym projektowanie stał się częścią życia elektronika.
Marek
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 7
Rejestracja: czw 13 lut 2003, 21:23
Lokalizacja: opolskie

Programator-jaki

Postautor: Marek » śr 30 kwie 2003, 19:46

Przymierzam sie do zakupu jakiegos "lepszego" programatora.Mam pytanko o doswiadczenia w pracy np. z PS32 z firmy ACS ; prog. firmy ELNEC(słowackie podobno b.dobre) lub innymi.

Michal Tarasiejski

Re: Programator-jaki

Postautor: Michal Tarasiejski » śr 06 kwie 2005, 19:04

Marek pisze:Przymierzam sie do zakupu jakiegos "lepszego" programatora.Mam pytanko o doswiadczenia w pracy np. z PS32 z firmy ACS ; prog. firmy ELNEC(słowackie podobno b.dobre) lub innymi.


Witaj!
Jezeli chodzi o ACS, to firma jest b. niepowazna. Kolega w zeszlym roku kupil ich programator ViLab (wersje 'wypas' 8MB, ktora miala miec mozliwosc wykorzystywania jako analizatora logicznego - kwestia softu). Niestety producent zaniechal rozwoju tej wersji i tym samym ma gleboko w nosie swoich klientow, ktorzy doplacili do pelnej wersji liczac na dodatkowe funkcje. Co wiecej, na ich stronach dalej widnieje informacja, ze pracuja nad softem (juz 2 lata!)
Co do firmy Elnec to sciagalem ostatnio dla klienta wersje BeeProg. Rewelacja. Profesjonalne wykonanie, wspanialy support, interfejs USB i LPT, 3 lata gwarancji (http://www.elnec.com/beeprog.php - obecnie programuje >16500 ukladow). Cena ok. 3300zl z VAT Dystrybutor na Polske - WG Electronics. Oczywiscie maja tez inne wersje (z mniejszymi mozliwosciami).
Wczesniej klient trenowal Advantech'a Labtool 48. Obecna wersja UXP (USB) kosztuje ok 3800 z VAT i obsluguje raptem >7000 ukladow. Dystrybutor w Polsce firma Elmark.

Pozdrawiam,
Michal Tarasiejski
michal (at) trans-elektronika.com

Gość

Postautor: Gość » śr 11 sty 2006, 1:40

zmieniła się nieco cena ze beeproga: teraz ok 1100 euro

brelo

Postautor: brelo » sob 13 maja 2006, 2:07

Dotychczas pracowałem na Labprog+ (elneca) i jest to b. dobry programator.Od wczoraj jestem włascicielem beeproga i jestem zadowolony.Co 2 tygodnie uktualizacje.


Wróć do „Oprogramowanie wspomagające projektowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron