Protel 99 SE

Komputer wraz z oprogramowaniem wspomagającym projektowanie stał się częścią życia elektronika.
krzychu_kd
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: sob 15 lip 2006, 12:58
Lokalizacja: Opole
Kontaktowanie:

Protel 99 SE

Postautor: krzychu_kd » sob 15 lip 2006, 13:13

Witam i pozdrawiam wszystkich.
Jestem poczatkujacym uzytkownikiem Protela i jak ktos nie zrozumie mojego problemu to sory. A brzmi onn tak mam narysowana plytke w PCB i szukam
takiej opcji jak sie bedzie zmienial rozmiar sciezek ze wzgledu na przenoszona nimi czestotliwosc np 1M hz ,10MHz przypuszczam ze ta opcja znajduje sie w Design/Rules/Signal Integrity ale nie jestem pewien czy to to i nie wiem jak to dziala po zmienianu parametrów nie zobaczylem rzadnych zmian na shemacie plytki.
Z góry dziekuje z pomoc jak ktos jest w stanie Pozdrawiam Krzysiek ...

danio_ac
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: sob 22 kwie 2006, 14:20
Kontaktowanie:

Postautor: danio_ac » wt 18 lip 2006, 23:07

Witaj.
Skoro jesteś użytkownikiem Protela to ja chciałbym zadać tobie pytanko bo też nie mogę poradzić sobie z pewną opcją w protelu, a mianowicie przy wydruku PCB (ścieżek) moje ścieżki sa połączone ze sobą w dziwny sposób ponieważ na łączeniach nie ma ciągłości w połączeniu. Imoje pytanie brzmi czym to może być spowodowane??
Załączniki
sciezki.JPG
(9.42 KiB) Pobrany 1446 razy

danio_ac
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: sob 22 kwie 2006, 14:20
Kontaktowanie:

Postautor: danio_ac » sob 22 lip 2006, 13:41

Problem został rozwiązany, za pomocą redakcjii EDW. Tkwił w programie do drukowania do PDF-ów.


Wróć do „Oprogramowanie wspomagające projektowanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości