z okazji 1 maja

Rozmowy na wszystkie tematy niezwiązane z elektroniką
NOP
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 10:15
Kontaktowanie:

z okazji 1 maja

Postautor: NOP » ndz 01 maja 2005, 10:18

Obrazek

Myślący

z okazji

Postautor: Myślący » ndz 01 maja 2005, 20:38

Polecam najbliższy szpital psychiatryczny. Podobno paranoję da sie wyleczyc.

NOP
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 10:15
Kontaktowanie:

Postautor: NOP » ndz 01 maja 2005, 21:36

A w czym widzisz paranoję ? Czy w tym, że ludzie nadal na 1 maja idą z czerwonymi sztandarami ?

magister

1 maj

Postautor: magister » ndz 01 maja 2005, 21:56

To forum jest dla elektroników, nie dla porąbanych politykierów; stylistyka tego rysunku żywcem przypomina mi satyrę polityczną z radzieckiego (sowieckiego) "krokodyla" z czasów Józefa Wissarionowicza.
Gratuluję!!!

NOP
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 10:15
Kontaktowanie:

Postautor: NOP » ndz 01 maja 2005, 22:16

Niektórym wszystko się z dupą kojarzy...
Skoro to dział "innych dyskusji" to pozwoliłem sobie wkleić coś takie.
Chcesz wywalić ten wpis tylko dlatego, że masz inne poglądy ? Mi to też coś przypomina...

ikim
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 48
Rejestracja: czw 09 sty 2003, 9:43

Postautor: ikim » pn 02 maja 2005, 22:04

:arrow: NOP
To nie jest najlepsze miejsce do wyrażania swoich przekonań politycznych. "Inne dyskusje" nie koniecznie muszą oznaczać afiszowania się z awersją do czerwonego koloru. Jak znam życie to może się zdarzyć, że zmieni się kolor na "słuszny" a załączony przez Ciebie obrazek będzie cały czas aktualny.

magister

NOP

Postautor: magister » wt 03 maja 2005, 2:13

No właśnie, naucz się NOP pisać po Polsku, głąbie, i wyjeżdżaj z tego forum!!! my tu sie zajmujemy powaznymi sprawami, paranoje lecza gdzie indziej.

wolny

NOP

Postautor: wolny » wt 03 maja 2005, 2:17

NOP na Prezydenta!!!
(Szybciej się zbłaźni)

NOP
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 10:15
Kontaktowanie:

Postautor: NOP » wt 03 maja 2005, 12:31

wolny pisze:NOP na Prezydenta!!!
(Szybciej się zbłaźni)


Z braku laku to ma być argument ?

magister pisze:No właśnie, naucz się NOP pisać po Polsku, głąbie, i wyjeżdżaj z tego forum!!!


Gdzie popełniłem jakiś błąd ?
Jeżeli chcesz mi wytykać błędy to nie rób ich sam. Od kiedy to "Polsku" piszę się z dużej lietery ?

Wyjadę z forum jak będę chciał. Dział nazywa się "inne dyskusje" więc nie łamię regulaminu wpisując się tu.

magister pisze:my tu sie zajmujemy powaznymi sprawami, paranoje lecza gdzie indziej.

Nie interesuje mnie czym się zajmujesz.



To nie jest najlepsze miejsce do wyrażania swoich przekonań politycznych. "Inne dyskusje" nie koniecznie muszą oznaczać afiszowania się z awersją do czerwonego koloru.


To, że nie podoba Ci się temat lub masz inne poglądy to nie znaczy, że to jest złe miejsce do afiszowania się z komunizmem. Nie podoba się ? Nie czytaj.





[/quote]

Awatar użytkownika
dziewczyna
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 49
Rejestracja: pt 11 lis 2005, 16:03
Lokalizacja: ze śmietnika

Postautor: dziewczyna » pt 11 lis 2005, 16:23

Chłopaki trochę poczucia humoru ;)

Gość

Postautor: Gość » pt 11 lis 2005, 19:18

A NOP widac jest i tak zwykłym, zarozumiałym du***em, zupełnie nie liczy się ze zdaniem innych, choć Ci dali mu najpierw delikatnie do zrozumienia, co o polityce myślą...i nie ma się co dziwić, kiedy zaczęli wzmacniać siłę własnych wypowiedzi. Poczucie humoru??? Bardzo, bardzo kiepskie :(

PS. Mimo nazwy działu "Inne dyskusje" myslę, że charakter całego forum wskazuje, co jest jego głównym przedmiotem dyskusji. Oczywiście można, można...dlaczego nie...reklamować proszki i płyny do płukania tkanin w mijscach kultu religijnego np...nie ma przepisu prawa, który zabroniłby to robić...Czy to jest smaczne?

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » pt 11 lis 2005, 19:58

Oba tematy byly juz poruszane - zarowno sensownosc wyrazania opinii literacko-humanistyczno-politycznych na tym forum - jak i to ze niektorym nie da sie pewnych rzeczy w zaden sposob wytlumaczyc.
Z tego wlasnie powodu wg mnie najlepiej jest takie "madre" wypowiedzi ignorowac.

BTW: Przypuszczam ze uzytkownik "dziewczyna" nie jest dziewczyna... A jesli jednak to jej poziom intelektualny uwlacza dziewczynom - przynajmniej moim zdaniem.

PI

Postautor: PI » sob 12 lis 2005, 0:18

Witam; czy NOP to jakis nowy podzespół elektroniczny??? Poprosze o aplikację, spróbuje wykorzystać w technice wysokich napięć. A może puścić to w kanał typu N??? To jest po prostu obrzydliwa indoktrynacja w miejscu przeznaczonym na wolną od wszelkich ideologii wymiane poglądów naukowo-technicznych. Nauki techniczne sa apolityczne i niech tak zostanie.
PI

guderian
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 15:57
Lokalizacja: Żywiec
Kontaktowanie:

Postautor: guderian » wt 22 lis 2005, 16:20

E tam po jaką cholere sie tym zajmujecie nie wygodniej isc sobie na piwo albo cos sobie lutowac?
Ja tam bym zrobił jak Piłsudski bereze dla polityków i spokój, ale po co sobie tym dupe zawracac(głowy na pewno nie warto).
Nie spotkałem jeszcze 2 wzmacniaczy mających identyczny dźwięk wszystkie są rózne--tak jak ludzie... i to jest w tym wszystkim piękne.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 5 gości

cron