Kosztowne oraz niedrogie paliwo

Rozmowy na wszystkie tematy niezwiązane z elektroniką
stachWRw
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 lut 2015, 14:12

RE: ...

Postautor: stachWRw » śr 25 lut 2015, 15:16

Moim zdaniem brednia na kółkach. Wszyscy przekazują ceny baryłki ropy, nie wiedząc nawet, że baryłka to jeszcze nie paliwo. Do tego trzeba doliczyć koszt wyrobów, przewozu i tym podobne. Moim zdaniem obniżka jest naturalna i nikt niczego nie hamuje. Zawsze jednak odnajdą się jacyś spiskowcy, którzy będą próbować zrzucać winę na kogo się da. Dajcie spokój i cieszcie się tańszą etyliną - przenigdy nie wiemy, kiedy jeszcze raz ceny pójdą tak w dół.

wojotez
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: śr 25 lut 2015, 15:14

RE:

Postautor: wojotez » śr 25 lut 2015, 18:11

Dokumentnie, ja tam nie wnikam za niezmiernie w jakieś mity. Po prostu podróżuję, tankuję taniej i cieszę się z zaistniałej sytuacji. Również prowadzę firmę transportową i w przeciągu miesiąca odczuwałem kolosalną oszczędność. Szkoda, że nie jest jeszcze taniej. Modlę się tylko, by opłaty znowu nie podskoczyły w górę. Na razie jest odpowiednio. Co do jakichś dyskretnych opłat, to chyba nie byłoby zgodne z prawem, w takim razie moim zdaniem rząd by nie ryzykował aż tak.

Arlagia
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: czw 02 paź 2014, 22:40
Kontaktowanie:

Re: Kosztowne oraz niedrogie paliwo

Postautor: Arlagia » czw 03 gru 2015, 18:57

Ja mam gaz i na baku robię 400 km za 70 zł. To chyba najtaniej jak dotąd jeździłam.

www.studio-tkanin.pl
www.jachtowe.com.pl
Ostatnio zmieniony śr 05 wrz 2018, 16:50 przez Arlagia, łącznie zmieniany 3 razy.

namdu
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 5
Rejestracja: wt 08 mar 2016, 14:24

Re: Kosztowne oraz niedrogie paliwo

Postautor: namdu » wt 08 mar 2016, 14:47

To jaka jest pojemność baku ? ja mam 35l i jeżdżę ok 300-320 km.

Awatar użytkownika
voltex
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 10
Rejestracja: pt 17 cze 2016, 12:07

Re: Kosztowne oraz niedrogie paliwo

Postautor: voltex » pt 17 cze 2016, 12:14

Prawda jest taka, że paliwo mogłoby być tańsze. Może nie w cenie baryłki, ale spokojnie kilkadziesiąt procent to podatki i akcyza.
Eurotexpoland.pl - taśmy transportujące


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości

cron