Statuetka dla Idy!

Rozmowy na wszystkie tematy niezwiązane z elektroniką
stachWRw
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 lut 2015, 14:12

Statuetka dla Idy!

Postautor: stachWRw » pt 27 lut 2015, 13:45

Stało się, perfekcyjny polski film Pawła Pawlikowskiego finalnie otrzymał znakomitą nagrodę. Sam niezmiernie się raduję, bowiem to kamień milowy dla polskiego kina. Wiele osób nie wierzyło w sukces, wiele osób nawet nie wiedziało, o czym jest ten obraz. Ja miałem szansę obejrzeć go w kinie i powiem jedno, nie zawiodłem się. Imponujące dzieło, które warte było tej nagrody. Cieszę się, że ostatecznie ktoś to uznał. Może dzisiaj Polska stanie się siłą kinowego rozmiaru.

wojotez
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: śr 25 lut 2015, 15:14

RE:

Postautor: wojotez » pt 27 lut 2015, 18:39

Nie oglądałem filmu, jakkolwiek słyszałem o nim wiele pozytywnych opinii. Może obejrzę, wyłącznie chyba nie ma go już w kinach, próbowałem odkryć w sieci oraz jest bodajże na ipli. Może nabędę lekturę + film, ponieważ uwielbiam także czytać. Jeśli chodzi o nagrodę, w sieci był rozgłos, w telewizji też, ja niemniej jednak sceptycznie do tego przystępowałem, środki masowego przekazu ubóstwiają kłamać. Dopiero teraz widać, że niesłusznie, co mnie oczywiście cieszy. Należy poszukać tego filmu.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron