Nasze nowe Forum EleNota

Tutaj będą pojawiać się ogłoszenia Admina.

Andy
Administrator
Administrator
Posty: 165
Rejestracja: pn 25 lis 2002, 13:18
Lokalizacja: Wrocław

Nasze nowe Forum EleNota

Postautor: Andy » pn 06 sty 2003, 10:17

No i stało się: wola większości jest dla nas bardzo zobowiązująca i w efekcie pragnę wszystkim przedstawić pierwszą wersję FORUM na stronie wyszukiwarki podzespołów EleNota.
Jak widać moduł forum to powszechnie znany i stosowany phpBB.
Obecna forma i poszczególne fora tematyczne są naszymi propozycjami i tylko od Was zależy w którą stronę ewaluować będzie forum. Z racji tego, że nie chcemy się powtarzać, skupiamy się głównie na problemach konstrukcyjnych, z którymi spotyka się każdy elektronik, który kiedyś coś próbował uruchomić.
Jednak oczywistym jest, że na tym początkowym etapie, Wasze wsparcie (mam tu na myśli sugestie i uwagi jak i również aktywny udział) jest nam bardzo potrzebne. Na początku niech wypowie się tych 300 osób, które głosowały za otwarciem tego Forum :)

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam,

Admin

ikim
Piszący użytkownik 2
Piszący użytkownik 2
Posty: 48
Rejestracja: czw 09 sty 2003, 9:43

Postautor: ikim » czw 09 sty 2003, 10:07

Bogata oferta EleNoty nie zawsze jest wystarczającym źródłem poszukiwań, stąd moja aprobata dla powstania forum. W kontaktach z innymi użytkownikami możnaby wymieniać miedzy sobą brakujące informacje o elementach p/p i IC`s, jak również wymieniać się doświadczeniami w zakresie ich zastosowań. Oczywiście pole zainteresowań będzie się kształtowało w czasie w zależności od potrzeb użytkowników ale jestem zdania żeby nie dublować charakteru ELEKTRODY i pozostać w podstawowej działalności. Pozdrawiam wszystkich, jeszcze nielicznych, użytkowników EleNoty i życzę samych sukcesów.

Wojtek27
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 6
Rejestracja: pt 17 sty 2003, 23:10
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtek27 » pt 17 sty 2003, 23:14

Mam nadzieję że nie będzie tego samego co na elektrodzie?
Proponowałbym iść w kierunku podzespołów.

Pozdrawiam
Wojtek

brofran

re.forum

Postautor: brofran » czw 23 sty 2003, 19:08

Obserwujac jedno i drugie forum (a znam tylko te 2)
sadze ze elektroda jako "starsza" ma szersza publike.
Niemniej konkurencja i uzupelnianie sie nie zaszkodzi.
Zycze powodzenia. Pzdr.

Kniaź
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 5
Rejestracja: czw 19 cze 2003, 13:22
Lokalizacja: Szczecinek

Nowości ogłoszenia

Postautor: Kniaź » pt 27 cze 2003, 12:00

Ja też myślę, ze bardzo błoby było dobrze rozwiązywanie różnych problemów na różnych dyskusjach. Można częściej odwiedzać
strone EleNoty, rzucać więcej temetów. Strona w ten sposób napewno się bedzie rozwijać. Przepraszmn za słownictwo.
Kniaź

Wlad
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 10
Rejestracja: sob 17 wrz 2005, 14:34
Lokalizacja: Otwock Wielki

Postautor: Wlad » sob 17 wrz 2005, 15:42

Wojtek27 pisze:Mam nadzieję że nie będzie tego samego co na elektrodzie?
Proponowałbym iść w kierunku podzespołów.

Witam!
Moim zdaniem to analizujac zagadnienie zadajemy sobie pytanie jaka ja bym chcial widziec strone w tym przypadku EleNot-e. tak jak to widzi np"konkurencja w duzych sklepach handlowych.... tzn. aby klient wszedl i kupil wszystko co potrzebuje", wracajac do wantku ... wejsc na strone i.. dowiedziec sie co i jak mam zrobic , gdzie czego szukac, bardzo chetnie wowczas zagladal bym na forum omijajac inne fora.
Moze by tak jak niestety na innych forach ... w tytule podawac duzymi literami typ urzadzenia i wowczas ja nie chcac dublowac postow wpisuje w wyszukiwarce typ urz. i juz wiem czy sie dopisac , czy zakladac nowe, wyszukiwarki poprawic by sie nalezalo nie zawsze co sie wpisze nie ma tego na forum dopiero na piechote szukajac znajduje sie.I jeszcze jedna sprawa czytania postow , jakby sie tak dalo zrobic wezsze pola zawierajace tresc to nie trzeba by tak z kursorem przesowac w szerokosc lini.bo nieraz sie watek traci co bylo poprzednio napisane.
Pozdrawiam.
Wladyslaw Z.


Wróć do „Nowości, ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron