Poznański dworzec "chlebak"

Rozmowy na wszystkie tematy niezwiązane z elektroniką
stachWRw
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 3
Rejestracja: śr 25 lut 2015, 14:12

RE...

Postautor: stachWRw » wt 03 mar 2015, 13:45

Nie zamieszkuję w Poznaniu, ale słuchałem o tym dworcu. Będę tam za parę miesięcy to sam zobaczę. Na zdjęciach wyglądał zwykle, nocą trochę blasku dodają te kolorowe lampki, które wyświetlają projekcje. Szkoda, ponieważ miejsce fajne i plany były ambitne, a wyszło tragicznie. Nie bez powodu obiekt ten został określony dnem architektonicznym. Co gorsza, dużo ludzi pisze, że dworzec jest za daleko. Odrobinę głupie, bo stary dworzec stoi nieużywany.

wojotez
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 4
Rejestracja: śr 25 lut 2015, 15:14

RE:

Postautor: wojotez » wt 03 mar 2015, 15:02

Narzekacie, stary dworzec był jednym okazałym śmietniskiem. Pełno bałaganu wzdłuż i wszerz. Teraz jest nowy, niemało lepszy. Fakt, może z zewnątrz nie wygląda nadzwyczajnie, ale ludzie, to ma być dworzec. Jeśli chodzi o galerię, to fakt, została na zbudowana na chybcika i tutaj masz rację. Jednak sam dworzec, zarówno PKP oraz PKS są moim zdaniem ok. Byłem tam kilka razy przejazdem oraz nie odczułem żadnej konsternacji, wobec tego chyba te opinie są przesadzone.
----------------------------------------

paweł22
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: pt 22 maja 2015, 14:02

Re: Poznański dworzec "chlebak"

Postautor: paweł22 » pn 25 maja 2015, 22:33

Byłem parę razy i uważam, że w środku galeria jak galeria, to, że przez CityCenter przechodzi się z dworca PKP na dworzec PKS czy tam przystanek tramwajowy jest kiepskim pomysłem i jako osoba spoza Poznania muszę przyznać, że miałem problemy z odnalezieniem drogi, kiepsko wszystko oznaczone, z zewnątrz rzeczywiście wygląda jak chlebak i w moje poczucie estetyki zupełnie to nie trafia, myślę, że raczej szpeci okolicę, ale może to kwestia gustu.

andrzejek21
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: ndz 10 sty 2016, 22:56
Kontaktowanie:

Re: Poznański dworzec "chlebak"

Postautor: andrzejek21 » ndz 10 sty 2016, 23:16

Moim zdaniem dworzec dopasował się do otoczenia - choć początkowo tez nie byłem do niego przekonany. Wieczorem wygląda całkiem fajnie ponieważ jest oświetlony. Wolę ten dworzec, jak ten stary... Co tylko jest kiepsko przemyślane to połączenie między dworcem kolejowym, a autobusowym - za każdym razem trzeba przejść przez galerię, jest to trochę męczące.

natalkaa
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 lut 2016, 18:34

Re: Poznański dworzec "chlebak"

Postautor: natalkaa » pt 05 lut 2016, 18:38

Na pewno byl tak zaplanowany. Nadzór budowlany robi kontrole przed wydaniem pozwolenia na użytkowanie. Musiało się zgadzać, i komuś podobać heh ;p

Awatar użytkownika
voltex
Raczkujący użytkownik 2
Raczkujący użytkownik 2
Posty: 10
Rejestracja: pt 17 cze 2016, 12:07

Re: Poznański dworzec "chlebak"

Postautor: voltex » pt 24 cze 2016, 11:19

Nie ma co narzekać, bo wcale nie wygląda tak źle jak piszecie.
Mnie się podoba, przynajmniej jest nowocześnie.
Eurotexpoland.pl - taśmy transportujące

Pulina.K
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: wt 12 maja 2015, 19:05
Kontaktowanie:

Re: Poznański dworzec "chlebak"

Postautor: Pulina.K » wt 30 sie 2016, 20:03

Byłam widziałam i bardzo mi się podoba... stary był okropny.


Wróć do „Pogaduszki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 0 gości

cron