pilnie poszukuję dokumentacji MT

Nie możesz znaleźć konkretnej dokumentacji? .. zapytaj tutaj.
andrzej24
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 1
Rejestracja: sob 17 gru 2005, 18:46

pilnie poszukuję dokumentacji MT

Postautor: andrzej24 » sob 17 gru 2005, 18:54

Mt8870, 8888, 8920, 8924, 8930, 8980, Mh88612 w wersji polskojęzycznej. Byłem na tronie Zarlink (były mitel), ale były tylko materiały w wersji angielskiej. Może ktoś podrzucic?

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » ndz 18 gru 2005, 1:04

Ja mam jakas dokumentacje ale nie umiem czytac wiec nie wiem czy to to :> Ma ktos wersje audio?

A na powaznie: _Proponuje_ jednak nauczyc sie angielskiego. Jak chce sie zajmowac czyms zwiazanym z technika to tak jakby nie wiedziec co to prad elektryczny. 99,5% dokumentacji jest po angielsku i wydaje mi sie to jak najbardziej normalne.
Pozdr.

gosc

dokumentacja

Postautor: gosc » ndz 18 gru 2005, 1:38

Specjalisto,nie zgadzam sie z Toba,
Czy sprzataczka albo piekarz, interesujac sie nowosciami technicznymi musi znac angielski?!
Wydaje mi sie,ze absolutnie nie...Polacy nie gesi,swoj jezyk maja... :)
Natomias mamy specjalistow, ktorzy powinni dokumentacje ang. tlumaczyc na Polski.
Pozdrawiam

movzx
Aktywny użytkownik 3
Aktywny użytkownik 3
Posty: 642
Rejestracja: ndz 07 sie 2005, 23:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: movzx » ndz 18 gru 2005, 13:45

Wcale nie zaprzeczam ze Polacy maja swoj jezyk.
Twierdze tylko ze inteligentny Polak powinien rowniez znac "wspolczesna lacine" czyli angielski. Chodzi mi zreszta o "zajmowanie sie" nie w sensie kupienia sobie odtwarzacza DVD. Nie badzmy smieszni - jesli szukasz dokumentacji ukladu scalonego to chyba nie jestes sprzataczka ani piekarzem.
A specjalista o ktorym mowisz nazywa sie tlumacz, nie elektronik.
Elektronik umie przeczytac dokumentacje po angielsku wiec nie musi jej tlumaczyc.
Chyba pomyliles fora.
Pozdr.


Wróć do „Noty katalogowe / datasheets”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron