Ponad 162,800 dokumentacji
w jednym miejscu

login: hasło:

Zarejestruj się  |  Zapomniane hasło  |

WYSZUKAJ

Producenci

Infineon 5515 dokumentacji

NO. Symbol elementu Rozmiar pliku Stron Opis dokumentacji Producent
101. 271 105 KB 6 GaAs IRED, High reliability, Very highly efficient Infineon
102. 271L 105 KB 6 GaAs IRED, High reliability, Very highly efficient Infineon
103. 274 101 KB 6 GaAs IRED, High reliability, High pulse handling capability Infineon
104. 274-2 101 KB 6 GaAs IRED, High reliability, High pulse handling capability Infineon
105. 274-3 101 KB 6 GaAs IRED, High reliability, High pulse handling capability Infineon
106. 2850 74 KB 15 GSM Digital Baseband IC Infineon
107. 2N0608 425 KB 9 Tranzystor N-Channel Infineon
108. 2x5 243 KB 7 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
109. 2x5 233 KB 6 Mulltimode 850nm -40C to 85C Infineon
110. 2x5 221 KB 6 Multimode 850nm, OC-48 Infineon
111. 2x5 234 KB 6 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
112. 2x5 233 KB 6 Multimode 850nm 622MHz Infineon
113. 2x9 128 KB 6 2x9 Transceiver, Rx Monitor, SC Duplex Connector, 3.3V Infineon
114. 2x9 242 KB 6 2x9 Transceiver, Rx Monitor, SC Duplex Connector, 5V Infineon
115. 3.3 & 5 V 0.98 MB 9 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
116. 3.3 & 5V 330 KB 9 Single Mode 1300nm FP TRX Infineon
117. 3.3V 526 KB 7 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
118. 3.3V 243 KB 7 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
119. 3.3V 531 KB 7 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
120. 3.3V 234 KB 6 Multimode 850nm VCSEL TRX Infineon
121. 3.3V 128 KB 6 2x9 Transceiver, Rx Monitor, SC Duplex Connector, 3.3V Infineon
122. 3.3V 310 KB 7 1x9 Transceiver, mezzanine height (DC/DC Coupled), Ext. Temp. Range, SC Duplex Connector, 3.3V Infineon
123. 310 85 KB 4 Silicon bipolar MMIC amplifier Infineon
124. 310 91 KB 4 Contactless Potentiometer with Hall sensor - 30 degree rotation Infineon
125. 3330-KN 104 KB 9 colorless clear Infineon
126. 3330-L 104 KB 9 colorless clear Infineon
127. 3330-LP 104 KB 9 colorless clear Infineon
128. 3330-M 104 KB 9 colorless clear Infineon
129. 3330-N 104 KB 9 colorless clear Infineon
130. 3333-PR 115 KB 10 colorless clear Infineon
131. 3333-RT 115 KB 10 colorless clear Infineon
132. 3336 84 KB 9 colorless clear Infineon
133. 3341-KN 102 KB 9 green clear Infineon
134. 3341-M 102 KB 9 green clear Infineon
135. 3341-MQ 102 KB 9 green clear Infineon
136. 3341-N 102 KB 9 green clear Infineon
137. 3344-QT 85 KB 9 red clear Infineon
138. 3344-R 85 KB 9 red clear Infineon
139. 3344-RU 85 KB 9 red clear Infineon
140. 3344-S 85 KB 9 red clear Infineon
141. 3344-T 85 KB 9 red clear Infineon
142. 3356 83 KB 9 colorless diffused Infineon
143. 3360-HL 105 KB 9 green diffused Infineon
144. 3360-J 105 KB 9 green diffused Infineon
145. 3360-K 105 KB 9 green diffused Infineon
146. 3360-KN 105 KB 9 green diffused Infineon
147. 3360-L 105 KB 9 green diffused Infineon
148. 3364-LP 84 KB 9 red diffused Infineon
149. 3364-M 84 KB 9 red diffused Infineon
150. 3364-MQ 84 KB 9 red diffused Infineon
151. 3364-N 84 KB 9 red diffused Infineon
152. 3369-EH 93 KB 9 green diffused Infineon
153. 3369-F 93 KB 9 green diffused Infineon
154. 3369-FJ 93 KB 9 green diffused Infineon
155. 3369-G 93 KB 9 green diffused Infineon
156. 3380-GK 93 KB 9 green diffused Infineon
157. 3380-J 93 KB 9 green diffused Infineon
158. 3380-JL 93 KB 9 green diffused Infineon
159. 3380-K 93 KB 9 green diffused Infineon
160. 340-GR 542 KB 10 24-LED 3x4 Cells bi-color Indicators 28 Bit Shift Register Cascaded Infineon
161. 3416 903 KB 7 4-Digit 5x7 Dot-Matrix Alphanumeric Display 128 Special Characters for 6 Languages Infineon
162. 410 170 KB 5 double differential with intercenter spacing of 0.6/1.2 mm Infineon
163. 4146 409 KB 14 Short-circuit signaling. Four driver circuits for driving power transistors. Turn-ON threshold setting from 1.5 to 7 V. Infineon
164. 4220 46 KB 2 Interworking Element Infineon
165. 4330 214 KB 2 ATM Buffer Manager Infineon
166. 4340 17 KB 4 ATM OAM Processor Infineon
167. 4350 46 KB 2 ATM Layer Processor Infineon
168. 4360 166 KB 2 Content Addressable Memory Element Infineon
169. 4N25 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 15-60% CTR Infineon
170. 4N26 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 20% CTR Infineon
171. 4N27 23 KB 2 PSB 2197 Infineon
172. 4N28 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 10% CTR Infineon
173. 4N32 385 KB 2 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 500% CTR, Photodarlington Infineon
174. 4N33 385 KB 2 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 500% CTR, Photodarlington Infineon
175. 4N35 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 10% CTR Infineon
176. 4N36 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 100% CTR Infineon
177. 4N37 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 100% CTR Infineon
178. 4N38 408 KB 6 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, 10% CTR Infineon
179. 4N39 359 KB 1 Optocoupler, 6 Pin, Sngl, SCR Output Infineon
180. 5087 110 KB 6 PNP Silicon AF Transistor for AF input stages and driver applications Infineon
181. 5351-GL 89 KB 9 colorless diffused Infineon
182. 5351-JM 89 KB 9 colorless diffused Infineon
183. 5360-GK 95 KB 9 green diffused Infineon
184. 5360-H 95 KB 9 green diffused Infineon
185. 5360-HL 95 KB 9 green diffused Infineon
186. 5360-J 95 KB 9 green diffused Infineon
187. 5360-K 95 KB 9 green diffused Infineon
188. 5380-GK 93 KB 9 green diffused Infineon
189. 5380-H 93 KB 9 green diffused Infineon
190. 5380-HL 93 KB 9 green diffused Infineon
191. 5380-J 93 KB 9 green diffused Infineon
192. 5380-K 93 KB 9 green diffused Infineon
193. 5410-MQ 94 KB 9 colorless clear Infineon
194. 5410-P 94 KB 9 colorless clear Infineon
195. 5410-PS 94 KB 9 colorless clear Infineon
196. 5410-Q 94 KB 9 colorless clear Infineon
197. 5410-R 94 KB 9 colorless clear Infineon
198. 5411-NR 76 KB 9 colorless clear Infineon
199. 5411-Q 76 KB 9 colorless clear Infineon
200. 5411-QT 76 KB 9 colorless clear Infineon

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Elenota jest darmową wyszukiwarką dokumentacji elementów elektronicznych. Serwis nie odpowiada za pliki i treści zamieszczone na stronie przez użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Copyright © Elenota.pl  2002-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone