Ponad 162,800 dokumentacji
w jednym miejscu

login: hasło:

Zarejestruj się  |  Zapomniane hasło  |

WYSZUKAJ

Nowości na Elenocie

2012-06-05
 
W ostatnich tygodniach wprowadziliśmy kilka udogodnień i zmian w serwisie, mających na celu ułatwienie wyszukiwania i pobierania dokumentacji.

Zapraszamy do zapoznania się z poprawkami, do których należą między innymi nowe menu, spis producentów oraz zmiany na forum. Wprowadziliśmy także zmiany w punktacji i rankingu.
 
 
 
Menu
Najczęściej używane elementy zostały umieszczone w poziomym menu jak najbliżej formularza wyszukiwarki. Powróciliśmy z zakładką "identyfikacja", która była obecna jeszcze na poprzedniej wersji Elenoty.
 
Zakładka 'Producenci'
Na tej podstronie umieściliśmy spis producentów wraz z ich dokumentacjami które są dostępne na Elenocie. Liczba dokumentacji danego producenta, którymi dysponujemy wyświetlana jest obok jego nazwy. Udostępniliśmy również możliwość włączenia/wyłączenia logotypów na liście producentów, tak by każdy mógł przeglądać ją w najbardziej wygodny mu sposób.
 
 
Forum
Ujednoliciliśmy styl forum z wyglądem strony. Konto na forum i stronie jak i formularz rejestracji są wspólne. Pracujemy nad nowymi działami i przeniesieniem starych wątków do odpowiednich kategorii.
 
Ranking i punktacja
W tej chwili do sprawdzenia przeznaczane są już tylko nowo dodane dokumentacje. Powróciliśmy z punktacją do 10pkt za dodanie dokumentacji i 1pkt za sprawdzenie. Zachęcamy do dodawania unikatowych dokumentacji, które ciężko znaleźć w zasobach internetu. Wkrótce w dziale upload udostępnimy listę dokumentacji nieznalezionych. Dla najbardziej aktywnych osób przewidzieliśmy jak co miesiąc nagrody.
 
Będziemy wdzięczni za przesyłanie wszelkich opinii i pomysłów dotyczących nowych funkcjonalności, które postaramy się szybko wprowadzić w życie.

Ta strona używa plików cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Elenota jest darmową wyszukiwarką dokumentacji elementów elektronicznych. Serwis nie odpowiada za pliki i treści zamieszczone na stronie przez użytkowników.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Copyright © Elenota.pl  2002-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone