Temat: aplikacja RSN6000B i SVI 3205

Zapytaj o instrukcję serwisową/schemat urządzenia
trzygrosze
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 maja 2005, 15:40
Kontaktowanie:

Temat: aplikacja RSN6000B i SVI 3205

Postautor: trzygrosze » ndz 29 maja 2005, 15:41

Witam
Dostałem ostatnio mocno zdezelowany wzmacniacz Technics A700mk2, było w nim juz majstrowane, ale znajdują się w nim na oko dobrze wyglądające kostki końcówki mocy jedna RSN6000B, druga SVI 3205 ( raczej wzajemne odpowiedniki) .
NIestety nie udało mi się znaleźć ich aplikacji. W google znajduje mi same sklepy. sprawdzałem na stronach z aplikacjami i nic.
Proszę o pomoc w odnalezieniu wyżej wymienionych. Może znajdzie się ktoś komu sprawi to o wiele mniej problemów.

pozdrowiam i dziękuję

PI`

RSN....

Postautor: PI` » pn 30 maja 2005, 0:23

Witam; te układy znam z autopsji od wielu lat; od wielu tez lat szukam danych do tych ukladów - i nic - kamień w wode!!!!!!! Oznaczenie RSN jest zamienne z SVI, ale następujące oznaczenie cyfrowe nie jest takie samo.
Szukałem, gdzie się dało, jakichkolwiek śladów i nic !!! Ani Technics/Panasonic, ani Sanyo(które wystepuje tu i ówdzie jako producent RSN) nie przyznają się do tych układów. Jedyny sposób, to szukać po schematach wzmacniaczy Technicsa i stąd brać aplikacje.
PI

PI

RSN...

Postautor: PI » pn 30 maja 2005, 1:02

To ja, PI. Troche poszukałem i tak: RSN6000 to przedwzmacniacz dla układu SVI3205, ale powinny byc dwa RSN (po jednym na każdy kanał) i jeden SVI, który zawiera, jak nalezy przypuszczać, dwie końcówki mocy dla obu kanałów. RSN6000 jest tu wzmacniaczem napięciowym klasy AA(????) dla końcówki mocy (SVI3205). Tak to własnie wygląda na schemacie. W zał.schemat SU-A700Mk2. Dla wszystkich, "for free!!!!",
a niech tam.....
PI
Załączniki
Technics SU-A700MKII.pdf
(273.33 KiB) Pobrany 2069 razy

trzygrosze
Raczkujący użytkownik 1
Raczkujący użytkownik 1
Posty: 2
Rejestracja: ndz 29 maja 2005, 15:40
Kontaktowanie:

Postautor: trzygrosze » sob 04 cze 2005, 3:53

OK. dzięki, ale w moim wzmacniaczu jest jeden RSN ! i jeden SVI, chyba że coś w nim jeszcze brakuje. Dzięki za wyjaśnienie czym jest RSN.

Pozdrawiam


Wróć do „Instrukcje serwisowe / schematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron